Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes az autót “hivatalos”...

Érdemes az autót “hivatalos” szervizbe vinni?

Figyelt kérdés
Családi autó, újkora óta a családban, E12 Corolla, kevés km-el. Teljeskörűen át szeretném nézetni. Érdemes Bosch szervizbe vinni szerintetek? Nekem tetszik a Totalcaron is, ahogy átnézik A-tól Z-ig az autót. Vagy nagyobb a füstje, mint a lángja a dolognak?
2020. aug. 15. 02:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Átgondolom még, ennyit simán megér az autó. Csak találjak tényleg valami jó Bosch, vagy akár márkaszervizt. Bár tény, hogy egy 2007-es autó már nem fiatal.
2020. aug. 16. 12:10
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ.

Én márkaszervizbe hordom, mert eddig végig márkaszervizben vezetett szervizkönyves az autó (Audi) és így is szeretném majd eladni, ha ideje upgradelni egy újra.

Ettől pedig azt várom, hogy értéknövelő tényező legyen. Meg egyébként is, ahová én viszem, ott nagyon jó munkát végeznek és bár nyilván az óradíjuk magasabb, egyszer nem próbáltak még lehúzni.

2020. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!