Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van rá lehetőség?...

Szerintetek van rá lehetőség? Jogsi

Figyelt kérdés
ma vizsgaztam vezetesbol,minden mas papirom is megvan. Ha szerdán bemegyek okmanyirodaba kitudjak mar állítani?

2020. aug. 17. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igényt rögzítik, majd postán küldik úgy másfél hét után
2020. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pár nap, mire megjön. A neten azt írják, hogy 8, nekedm 5 volt, de ismerek valakit, akinek csak 3 (ő mondjuk vidéki). De semmiképpen sem fogják rögtön a kezedbe nyomni.
2020. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De akkor az igényt talán már tudják rögzíteni?
2020. aug. 17. 18:52
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom hogy postai úton küldik ki :) csak nem korai e bemennem
2020. aug. 17. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa, megértettem, hogy mire gondoltál. Hát, azt mondják, hogy kell egy pár nap átfutási idő neki. Nekem a forgalmim előbb megvolt, mint az elsősegély vizsga, így én vártam utána még egy hónapot, de így is amikor bementem, közölte velem a nő, hogy nincs benne a gépben a forgalmim. Adott egy telefonszámot, azt hívogattam, ők adtak egy sorszámot, és azzal kellett visszamennem, így már megtalálták. Ez két hete volt. Szerintem várj egy pár napot.
2020. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerdán ha délután mész akkor biztos hogy már megkapták az adatokat (elvileg 3. munkanapon azaz csütörtökön kéne menni de nekemis megvolt 2. nap)

ott lefényképeznek és kapsz egy papirt amivel vezethetsz (idén jött ez a kormány rendelet hogy lehet vele vezetni) de ezt ugyis elmondják vagy rákérdezel

ha házhoz rendeled a kártyát akkor 1-2 hét alatt megjön, ha oda rendeled akkor 8 munkanapon belül megjön (nekem 3. napon) és kapsz üzenetet telefonra hogy mehetsz érte (10-12 között szoktak írni általában)

2020. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Kedves előző válaszoló!


Ez mennyire biztos infó, hogy azzal a papírral már lehet vezetni?



Neked pedig gratulálok! :) Nekem is ma lett meg pont a forgalmi és megyek is szerda délután okmanyirodaba😁

2020. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

anyira biztos hogy én olvastam a rendeletet

de hogy ez kinek menyire jelent biztosságot azt nemtudom

2020. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a válaszokat:) 7. Neked pedig külön Gratulálok és vezess óvatosan! :)


(barátnőm a héten volt es neki külön ki hangsúlyozták,hogy nem vezethet ezzel a papírral)

2020. aug. 19. 07:44
 10/15 anonim válasza:

[link]


Tényleg eléggé hülyén fogalmazták meg, viszont ez szerintem csak akkor érvényes ha már volt jogosítványod és benne vagy a rendszerben :)

2020. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!