Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felszerelesben kell...

Milyen felszerelesben kell motorbol vizsgazni?

Figyelt kérdés
Most csinalom az A motorra a jogositvanyt, meg nem kezdtem el vezetni, de az jutott eszembe hogy nem vagyok biztos benne hogy szeretnek felhuzni egy bukosisakot meg kesztyut, cipot masik 20ember (jo esetben) utan, hiszem biztos hogy nem mossak oket tul surun. Szerintetek megerne vinni motoros felszerelest? Miket fogadnak el? A nadragnak es a felso resznek is protektorosnak kell lennie? Illetve sisaknal meg annyi jutott eszembe hogy a sajatomat gondolom nem tudom vinni, mert akkor mindig ki-be kene szerelgetni azt a kommunikacios eszkozt, annak emg nem tudom mennyire orulne az oktato. Szerintetek vigyek ra ruhazatot vagy hagyjam inkabb?
2020. aug. 19. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Iskolánként eltérő lehet, azonban a legtöbb helyen magasszárú cipő, térdvédő, felsőtestet, karokat védő protektor, bukósisak kötelező szokott lenni. Az oktatódtól sima walkie-talkiet fogsz kapni, aminek a fülhallgatóját kell a füledbe dugni, saját bukósisak esetén is ugyanúgy. Ha nem akarod a sajátodat hordani, akkor balaklavával megoldható, ha nem akarsz közvetlenül használt bukót felvenni. Sehol sem SENA-t használnak az oktatók, nem kell semmit sehova sem szerelgetni.
2020. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!