Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor mehetek az okmány...

Mikor mehetek az okmány irodába megigényelni a jogosítványt? Bővebben lent írtam.

Figyelt kérdés
Ha 25.-én (kedd) sikerül a B vizsgám, akkor mikor mehetek okmány irodába? Mehetek már pénteken vagy szombaton (munkanap). Nem az első jogsi lesz már.

2020. aug. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A sikeres vizsgát követő 3. munkanap utáni (!) első munkanapon.

Kedd (vizsga), Szerda-Csütörtök-Péntek - hétvége -, így hétfő. Szerintem próbáld meg viszont már pénteken, a fent leírt csak a hivatalos verzió.

2020. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pénteken biztos hogy mehetsz, de szerintem már csütörtök délután is próbálkozhatsz

én szerdán vizsgáztam és mondták hogy pénteken nyugodtan menjek be mert arra már meglesz minden és meg is volt

ez a 3. munkanap utáni első munkanap meg elég balfaszul lett megfogalmazva, egyszrübb lett volna azt írni hogy 4. munkanapon

#1 ezzel nem akarok beléd kötni, tudom hogy nem te találtad ki ezt a szabályt

2020. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is pénteken már nagy valószínűséggel mehetsz, de már csütörtökön is megpróbálhatod.

Én anno szerdán vizsgáztam, pénteken már mentem be a kormányablakba. :)

2020. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!