Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi koppanhatott ekkorát a...

Mi koppanhatott ekkorát a motor illetve motorháztető alól?

Figyelt kérdés
Tehát röviden annyi, hogy melóból hazaflé jövet kanyarodtam be az utcámba és egy olyan csattanást hallottam a motor környékéről mintha 2 vasdarabot jól összeütöttek volna, vagy valami vas nekicsapódott volna a kicsi aljának, azonnal megáltam vissza setaltam ahol ezt hallottam de semmi nem esett le vagy ilyenek, nem volt fém az uton.Most volt az autóm full szervizben minden okés volt. Chevrolet Cruze 2012 ltz.. azóta mentem vele pár kört de semmi nem észrevehető, először kattant ekkorát, itt van a fedélzeti kamera amit felvett, nem hajtottam rá egyik csatorna fedőjére sem... 4-5 másodpercnél hallható [link]

2020. aug. 21. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Nem ütöttél el egy macskát, ami utána elszaladt? Nekem volt ilyen eset, hasonló hangot hallottam, mint a videón van.

A biztonság kedvéért alá kéne nézni, futómű összes elemét megvizsgálni.

2020. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kanyarstabilizátor vagy eltört vagy kikopott, de lehet toronycsapágy is. szerelő
2020. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!