Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kis cica ma tönkre vágta...

Kopito1985 kérdése:

Egy kis cica ma tönkre vágta a kocsimat kora reggelre. Ékszíj kapta el a motorháztető alá szorult cicát, szerintetek hogyan tegyem túl ezen magam?

Figyelt kérdés
Az, hogy eléggé nagy a kár bosszant, de nem annyira mint a kis cica élete. Reggel siettem orvoshoz, benyomtam a start gombot, és go. Amint begyújttam a autót kiirta a panel check battery, kora reggel elmentem a szervizes ismerősöm elé, de még nem volt ott, igy elindultam tovább. Semmi nyávogást, semmit nem halottam. 10 km után a autó jelezte, hogy check engine system, check 4x4 system, a viz elkezdett forrani, vissza fordultam és már majdnem nyitott barátom szervize, igy gyorsba ott haggytuk a autóm, ő odaadta az övét, hogy orvostól ne késsünk el. Amikor délután jöttem vissza, nézem kivolt nyitva kocsim háztetője, tele legyekkel, akik a húsra jönnek, sajnos cafatokra szedte a ékszij a cicát, holnap fogják szétkapni a kocsim és kitisztitani. Legyen ez egy tanulság mindenkinek, indulás előtt nézzük meg a kocsit nincs e benne valami :( a javitás min. lesz száz ezer ft ha nem tobb, de ennek ellenére a kis cicát sajnalom nagyon.

2020. aug. 5. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt inkább a Mentális egészség kategóriába kellett volna irnod.
2020. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem nagy tanulság, mert senki nem fogja mindig átnézni a motorteret, kerékíveket. Szegény cilut sajnálom, de legalább nem szenvedett. Én egyszer elütöttem egy macsekot, kiszaladt elém, de elég lassan mentem, hogy látszólag nem lett baja (elszaladt utána). Sokáig bántott a dolog és most még lassabban megyek a mellékutcákon.
2020. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés, amire műszakilag tudunk itt válaszolni? Cserélj olajat hátha segít.
2020. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én a penny ( Kaposvár) parkolóba láttam , hogy kiszaladt 2 cica egy kocsi motorháztetejéből. Reggelente megnézem az olajat a kocsiba , de cicát keresek lényegében.


Sajnálom. Én most ezt megkönnyeztem.

22/f

2020. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pár napja itt faluban kitolatott elém egy autó...

Szép lassan komótosan mentünk majd úgy 50 méter múlva a hátsó felfüggesztés környékéről kipottyant neki egy kölyökcica :D


Szerencsére nem lett baja, bukfencezett párat aztán elszaladt....


A macskák már csak ilyenek.

Az enyémet kiskorában direkt ijesztgettem az autóval így ha állok be vagy beindítom már szalad is el.

Nem megy be alá aludni meg ilyenek...

(Mondjuk a beltérbe beszökik aludni a kis szemét :D)

2020. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 és 3. Ik válaszadó nak nem is kelett volna reagálnia. Ma elhoztam a autóm a szervizbol, kerdeztem barátom, hogyhogy nem hallottam semmit, mondja lehet aludt a cica és olyan gyorsan tortént egész, hogy a cicanak ideje se volt nyavognia.Mostmar én is megfogom kopogtatni a autom mielott indulok el.
2020. aug. 6. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezted?
2020. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 azért mert trauma, és ha nem osztod meg gyötör a tudat.
2020. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor minek kérdezted? Hogy legyen mire válaszolnod :)

*8 ez igy van igen, de látod mindig akadnak érdekes emberek.

2020. aug. 7. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Csaptam már több őzet, fácánt, majdnem kutyát, ezen az alapon akkor már autóba se kéne üljek...
2020. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!