Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E34 vagy E36? Te melyiket...

E34 vagy E36? Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ősszel veszek második kocsit és nekem egyenlőre ez a 2 ami szimpatikus.

——————-

Az elején elmondom hogy a kérdésre válaszoljatok, “bmwt ne vegyél mert nem jó”+ hasonló válaszokat lepontozom és jelentem mert csak a kérdésemre várok választ!! Inkább ne is írj ha nem tudsz normális lenni!!

———————-

Az E34 azért tetszik mert szép kocsi és igaz hogy már veterán de olyan karakteres az egész megjelenése.

E36 meg praktikusabb, hétköznapibb, szerintem egyszerűbb bele alkatrészt találni.


Te melyiket választanád és miért? Ha valaki tud még megbízhatóbb típusokat régebbről, akkor azt is szívesen meghallgatom;)



2020. aug. 22. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én az E36-ból egy kabriót választanék. Nyáron tök jó a nyitható tető, viszont télen sem okoz különösebb problémát, de ha félted a tetőt akkor van hozzá rátehető keménytető is.
2020. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Közbe most nézem csak hogy mennyire olcsók az e36-ok. De az e34nek akkor is olyan feelingje lehet..
2020. aug. 22. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly volt egy cikk azzal a címmel, hogy "ezeket az élményautókat vedd meg, amíg még lehet". És ebben pont szerepelt az E36 kabrió is. Nyílván nem a legmodernebb kocsi, viszont minden alapfelszereltség a klímát is beleértve van bennük, így egy szombat esti autókázásra a városban bőven megfelel.
2020. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. aug. 22. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Számomra az a baj mindkettővel, hogy ahhoz túl öregek, hogy érdemes legyen napi használatra fenntartani őket, de ahhoz meg túl fiatalok, és kommerszek, hogy érdemes legyen hobbiból tartani (jelenleg). Ellenben, ha van pénzed egy különlegesebb (nagy motor, cabrio, limitált széria stb) darabra, ami keveset futott, jól restaurálható és emelkedhet az értéke reálisan nézve. Mellé még van napi használós autó, ennek pedig garázs, akkor érdemes lehet bármelyik példányból beszerezni egy arra érdemes darabot, mert az értékük hamarosan emelkedni fog.

Egy szó mint száz, hosszú távra, ha megengedheted magadnak második autónak jó móka lehet. Itt viszont az kell döntsön melyik áll közelebb a szívedhez, nem pedig mi mit mondunk.

2020. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

E34-e volt a példaképemnek, azért szeretnék tiszteletből olyat venni meg hogy én is megtudjam hogy milyen érzés 1 olyat vezetni. (Mondjuk m5-re 20 évig gyűjthetnék, de egy sima 34 belefér nekem is.😃)


E36-ban az a jó hogy az is bmw, nagyon kis olcsónak tűnik, de ami nem tetszik hogy simán vannak ilyen 1.6 osak szóval kb egy átlag személy autó az ereje de nyilván vannak abból is erősebbek. Meg a sperr, társai mintha ritkaság számba mennének.. de alkatrész, javíttatás gondolom olcsóbb.


Amúgy kb. mindennapi használatra kéne, van egy yarisom néha azt is használgatnám de inkább a bmwt majd ha meglesz.

2020. aug. 22. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
mindegy, de csakis nagy benzinmotorral, és sok sikert olyat kifogni ami nincs szétrohadva.
2020. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak benzinest akarok 2000ccm felettit
2020. aug. 22. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Én E34-et választanék, csak kéziváltósat és valami disznó nagy benzinest - akár iX-et is.


A gond ezzel az, hogy egy V8-as 530i vagy egy 540i árából meg tudnám venni a komplett Magyar Légierőt :D


Hülyeséget félretéve, ha jó az automata akkor amit találsz. Ha te is csak a kéziváltó felé hajlanál akkor én azt mondom 525i és ettől felfelé.


Ha nem kell ekkora méret, mert csak helyben használnád vagy legfeljebb egy utassal inkább élményautózni akkor végülis az E36 bőven is elmegy, de abból is csak 325ci vagy inkább kabrio ( ez azért nyáron baromi nagy fun ). A szedán és a kombi formája szerintem olyan khm... a compactot meg hagyjuk.


Ha ezeken kívül is lehet választani akkor E38 <3

2020. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!