Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi miatt választhatják a sima...

Mi miatt választhatják a sima Land Cruisert és mi miatt inkább a nagy testvérét,a Land Cruiser V8-at? Olcsóbb jóval az ár a kicsi javára? Vagy más tényező/k is lehet/nek egyik vagy másik vásárlásával kapcsolatosan? Meg nem mondanám melyik miért jobb.

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki mire használja... Aki valóban munkára használja, az esélyes, hogy dízellel veszi, terepre előnyösebb, a V8 meg igazából már az a szint mikor vagy simán szórakozásból veszi, és az tetszik neki, vagy épp csak meg akarja mutatni h megteheti.
2020. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt lesz egy kis bibi... Amennyire én tudom a V8 is diesel.


Ráadásul ha megnézed két teljesen különböző formaterv A két autó.


Éppen ezen szempontok miatt (is) érdeklődöm, hogy vajon miért választhatja valaki az egyiket, és miért választhatja a másikat?

2020. aug. 28. 00:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja a V8 dízel, az csak amcsi opció szerintem. Gondolom ott meg vontatni használják aki azzal veszi.
2020. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Mert a V8 a pokolban is V8!
2020. aug. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A V8as Land Cruiser igazából csak presztízs. Meg ha valakinek tényleg szüksége van a végtelen erőre, ami egy ilyen terepjároba kellhet. Amúgy a V8as LC-nek csillagászati ára van.
2020. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ma este enyém az Eurojackpot főnyeremény én is veszek egyet. Nem azért, mert szükségem van rá, hanem mert megtehetem.
2020. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Tehát.

3 fajta Land Cruiser van manapság.

Van egy sima ,2.8 Dízel, ennek az ára kb 13 milliónál indul.

Ez tökéletes terepre is, erős is, stb.

Van egy presztízses V8 változat, ami kinézetre is máshogy néz ki,talán a Lexushoz hasonlít.

Ennek két fajta motorja van.

A V8 Benzin (4.4 liter, ) és V8 dízel, 4.5 LITER.

Ezeknek az ára 34 milliótól indul.

Hogy miért vesz valaki ilyet? Mert megteheti.

Jól is néz ki, elmegy szinte bármilyen terepen, és befér egy csomó minden.

2020. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jézus Isten. Igaza volt annak, aki írta l, hogy az ára csillagászati. És ha nem ad semmi pluszt (láthatóan nem ad, nem többet, egyet sem), teljesen felesleges megvenni.


Köszi nektek!

2020. aug. 29. 10:55
 9/10 A kérdező kommentje:

Lexus LX 570 árában van... Vagy lehet még az LX olcsóbb is... :D


De az meg lehet terepre puhány, hiába az 570-esnek szép és nem igénytelen unalom a beltere...

2020. aug. 29. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az LC alapból egy túlárazott autó a rendkivúl pozitív hírneve miatt. A V8 motor ebben olyan, mint az S-klass Merciben a V12 motor. Csakis presztízs. És aránytalanul drága.
2020. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!