Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kövér nagy pocakú embernek...

Kövér nagy pocakú embernek milyen autót ajánlanátok ?

Figyelt kérdés

Nehezen fér el a hasa miatt a férjem , 180 magas és 140kg körül van most autót vennénk kérlek ajánlanátok.

Használt autót fogunk venni kb 3 millió Ft van rá.


2020. aug. 28. 14:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez még nem olyan extrém méret. Én 37 éves vagyok 180 cm és 136 kiló. Átlag autókban simán elférek. Céges autókkal sincs ilyen szempontból gondom. Egy 5 ajtós Astrám van, tehát teljesen átlagos, nem is túl nagy autó. Simán elférek benne, a ki-beszállás sem gond.
2020. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Férjem mindig panaszkodik ki be szállás is gond neki , mondjuk nekünk kis autónk van Opel Corsa
2020. aug. 28. 14:36
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Na pont egy D Corsával vittek a napokban. Abba is befértem, de az már tényleg szűkös volt, nem éreztem jól magam benne.

A most divatos SUV-k, mivel kicsit magasabbak, talán könnyebb a ki-beszállás. Ülést, kormányt meg elég jól be lehet álltani a mai autóknál. SUV-nél pedig nem kell feltétlenül drága autókra gondoloni. Pl Valami S-cross vagy hasonló előnyös lehet ebből a szempontból.

2020. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

van aza pont mikor már anynira kövér valaki hogy vagy a pedált nem éri el, vagy a hasa nem fér el a kormány miatt:)


Ha még nem tartotok ott, akkor bármelyik autó jó lehet

Ki kell próbálni, be kell ülni.

2020. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Eléri a pedalt eddig a corsar vezette de panaszkodik h kényelmetlen.
2020. aug. 28. 14:49
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

:O Az durva! Én szerencsére még nem tartok itt 136 kilósan. Bár már nem akarták a jogosítványomat meghosszabbíttatni kóros elhízásra hivatkozva. Aztán mivel minden vizsgálati eredményem negatív lett, így mégis meg kellett adniuk.

Nekem a lábammal nincs gond. 36-38-as a farmerméretem, ami nem olyan extra nagy. Hasam az van, de még így sem kell az ülést teljesen hátra tolnom.

Amúgy ebből a szempontból én sem tudok konkrét típust említeni. Valóban ki kell próbálni hogy melyik a legkényelmesebb. Beszállás szempontjából meg ahogy írtam a magasabb építésű autók előnyösebbek.

2020. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Az elsődleges szempont, hogy kényelmesen elférjen a hasa miatt a férjed? Ennyiért már remek városi terepjárók vannak. Itt egy lista 3 millió ft alatti kategóriában: [link]
2020. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen szerintem a hasa miatt nem fér el annyira. Megnézzük köszi.
2020. aug. 28. 15:02
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

Nem akarok beleokoskodni, rajtam is van felesleg, de ha már a pocak mérete az elsődleges szempont vásárlásnál, ott azért már nagy baj van. Az a legjobb tanácsom, hogy akár orvosi segítséggel, de fogyjon le.

Egyébként meg elől mindenképp el kell férfnie majdnem mindegyik autóban. A kormány legyen minden irányba állítható és az ülést is széles tartományban lehessen mozgatni, akkor szerintem nem lesz gond.

2020. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ha már valamire többmillió Ft -ot kiadunk nyilván kényelmes legyen és feleljen meg.Nem csak ez a szempont.
2020. aug. 28. 15:09
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!