Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom egyesből...

Miért nem tudom egyesből üresbe kivenni a sebességet etz150?

Figyelt kérdés
Zsír új kuplung váltó átnézve kettesből kitudom venni de ha pl stop tablanal megállok egyesbe akárhogy húzom felfele nem megy ha megállítom egyből könnyen kiugrik egyesből

máj. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szar a kuplung, nem old ki.
máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álló helyzetben valami oknál fogva nem lehet (így kivitelezték a váltót), szóval ez gyárilag ilyen. Azt tudom tanácsolni, hogy még menet közben, a tábla előtt dobd be üresbe.
máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :)
máj. 14. 17:44
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
Én 2007 óta használok Etz 125-öst, 150-est. Bármit csinálsz vele, akkor is ilyen marad. Próbáltam már a TS MZ spirálrúgós kuplungját is (csereszabatos), de az sem oldja meg a dolgot. Más példányokat is próbáltam már, a kis Etz-knek ,,visz" a kuplungja, sajnos ez van. Én is még gurulás közben kapcsolok üres fokozatot. A régebbi fejlesztésű Etz 250-est nem érinti a probléma.
máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!