Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újpest környékén vagy Budapest...

Újpest környékén vagy Budapesten merre találok olyan üres teret ahol a vezetést gyakorolhatnám?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesznek boldogok. De XIV. Bosnyák utca a Lőcsei utca és a patak közt. Ez a volt nagybani piac. Amúgy közút de nulla forgalommal és tér szélességű.
2011. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pólus Center parkoló,teljesen hátul és ott lehet gyakorolni
2011. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg Pólus Center! Kösz! :)
2011. aug. 5. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Hungexpo külső parkoló: minden célnak teljes mértékben megfelel, én is ott szoktam gyakorolni: nulla forgalom, van hely, este ki van világítva, könnyen elérhető. Az aszfalt minősége nem a legjobb, de valamit valamiért.


A parkoláshoz (lévén hogy ez egy parkoló :) még a vonalak is fel vannak festve. Mondjuk én készítettem magamnak gyakorló karót PET palackból. Ez nyílvános közterület és szoktak is arra járni zsaruk, tehát csak akkor gyakorolj ott, ha van jogsid. Egyébként csak zárt helyen.

2011. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De milyen zárt helyen?:) Nincs még jogsim csak folyamatban van a beszerzése, de szeretnék picit gyakorolni mert életemben nem vezettem még csak dodgem-et. :D
2011. aug. 6. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!