Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés??? Tippek tanácsok plss

Vezetés??? Tippek tanácsok plss

Figyelt kérdés

60 órat vezettem és még nem vizsgaztam. Jövőhéten keddre kaptam vizsga időpontot,most héten még négy órát fogok vezetni. Nagyon izgulok. Kérlek adjatok tippeket,tanácsokat mire figyeljek,az izgalmat hogy palázstoljam csillapítsam stb

Köszönöm a válaszokat előre is



2020. aug. 31. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
menni fog, boritékot kell adni?
2020. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Utánanéztél, hogy milyen hibáknal buktatnak rögtön? Ha nem, érdemes, és azokra kell figyelni. Ilyen pl. a patkára való felhajtás, akár egykerékkel is. Ez főleg a parkolásoknál fordulhat elő nyilván, de ezért elvileg rögtön buktatnak. Szóval az ilyenekre figyelj.


Figyelj arra, hogy ne haladj túl lassan, se túl gyorsan nyilván. Ha volt sebességkorlátozás, de egy kereszteződés feloldotta, akkor azért éreztesd, hogy tudod, hogy már nincs sebességkorlátozás. A vasúti sínen való áthaladásnál figyelj. Nálam az útvonalon volt több is, rendesen lelassítottam, és néhány autós ki is került a vasúti síneken áthaladás közben, nyilván lelassítás nélkül, na, a vizsgabiztosnak meg volt a véleménye. :D


Amúgy én a vizsga előtt féltem, de minél közelebb kerültem a vizsgához, annál nyugodtabb voltam. Oké, ez így logikátlannak tűnhet, de igazából elfogadtam, hogy lesz ami lesz, eddig is hetente többször vezettem oktatóval, a vizsga se másmilyen, no para. És amúgy én egy nagyon izgulós, ideges ember vagyok, vizsgák, meg minden apró dolog miatt kitudok készülni (sajnos), de a forgalmi valamiért kivétel volt. Szerintem még az elsősegély és a kresz vizsgán is jobban féltem. :D Amúgy gondolj bele, hogy mi a legrosszabb, ami történhet. Nem sikerül, és pár hét múlva újrapróbálod. Tragédia? Dehogy. Az ember tanul a hibáiból. De nem lesz baj, 60 óra nem a semmiért volt. :D

2020. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2 a válaszodat! Nem gáz hogy 60orat vezettem?
2020. aug. 31. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Van aki többet vezet. Mindenkinek más számú óra kell. Nyugi. Nem lesz baj.

Én is jövő kedden megyek másodjára. Teljesen mást érzek, mint az első vizsga előtt. Nem tudom ez jó, vagy rossz, de teljesen más érzés.

Mondjuk én rajtam kívülálló okokból 4 héttel az első vizsga utánra kaptam új időpontot. Ebből 1,5 kihagyás volt mert szabin volt az oktatóm.

2020. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sok sikert 4 neked
2020. szept. 1. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Reménykedjünk a sikerben
2020. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
60 ora utan lazan le fogsz vizsgazni, nyugi. Ha elsobbseged van, menj, gyalogosokra figyelj, tukroket nezd aktivan, holtterbe is kukkants, indexelj mindig!
2020. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Átmentél?
2020. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!