Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jelei vannak annak,...

Milyen jelei vannak annak, hogy egy motornál nem hűti a hengert a hűtőfolyadék? ?(Derbi Sendánál, de bármilyen motornál)?

Figyelt kérdés
Eldugulva biztos nincs,átmostam vízzel kicsit.

2020. aug. 31. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A hőmérő nem áll meg normális szinten.
2020. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint ha odarakok egy hőmérőt?
2020. aug. 31. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 ha jól tudom ezekben nincs óra csak egy visszajelző ami felvillanik ha túl meleg a víz


egyébként miből veszed hogy nem hűti le? ha kering a viz és nem túl vastag a lerakódás a csatornákban vagy mi a nevük akkor hűtenie kell rendesen

2020. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as jól tudod ja, nem tudom csak most cseréltem benne ki, biztos ami biztos
2020. aug. 31. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos hogy hűteni fog mert az aluminium jól vezeti a hőt a víz meg közvetlenül érintkezik vele és átveszi

akkor hűtene nehezebben ha vizkő lerakódás lenne de az csak akkor lesz ha csapvizet használsz éveken át, de akkor is tudná hűteni mert kis köbcentis és nem termel nagy hőt és ezért is van az hogy nyáron se forralja a vizet úgy mint egy kocsi vagy nagymotor

2020. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen motor a Senda?most láttam hirdetésben és tetszik
2020. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én áprilisban vettem 5500km-el most tartok 7500-nál lassan eddig teljesen jó
2020. szept. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!