Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt ma egy balesetem, és...

Volt ma egy balesetem, és azóta szédülök. Mitől,lehet?

Figyelt kérdés
Ma koccantma egy másik autóssal,(nem az én hibámból) mind a ketten épségben kiszálltunk, akkor nekem ott semmi problémám nem volt, de ekezdtem szédülni, és fáj a fejem. Ez a baleset miatt lehet?

2020. aug. 31. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Agyrázkódás?
2020. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Inkább pszichés oka lehet. Igyál meg egy nyugtató kamilla teát és menjél aludni.
2020. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj vele dokihoz a saját érdekedben!
2020. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet agyrázkódás.

Engem egyszer bringával lökött fel egy kisteher oldalról, megbeszéltünk mindent, felültem a bringára, és mentem tovább a dolgomra.

Másnap délelőtt az agyrázkódás összes tünetét produkáltam, bementem a kórházba, és haza sem engedtek.

Ha beütötted a fejed, menj be a traumatológiára.

2020. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koccanástól nem valószínű, hogy agyrázkódásod van, inkább a stressz jön ki ilyen formában, de azért jobb ha elmész egy orvoshoz - első körben én a körzetihez mennék, majd ő továbbküld ha kell.
2020. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sokk. Még most is fáj.
2020. szept. 1. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baleset miatti stressz miatt lehet. Nekem is volt balesetem vétlenként egy évvel ezelőtt, tudom milyen. Jobbulást :(
2020. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!