Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OEM Gyári alkatrészeket...

OEM Gyári alkatrészeket honnan érdemes rendelni? Ti hol szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy új oem gyári alkatrészt honnan érdemes rendelni? Utángyártott cuccokat kismilió oldal/cég árul, de márkaszervízen kívül gyári cuccot honnan érdemes venni?

#Gyári alktrész #oem parts
2020. szept. 1. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
márkafüggő
2020. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a márkaszervizt javasoltam volna, de most látom, hogy írtad a kérdésben. Csak kíváncsiságból: van valami explicit oka, hogy ott nem jó?
2020. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2, nem, semmi bajom a márkaszervízzel sem, csak érdekelt volna esetleg létezik e olyan weboldal, ahol katalógus szerűen lehet böngészni akár gyári alkatrészek között, úgy ahogy az utángyártottaknál is, illetve érdekel, hogy ki honnan vásárol ha gyári alkatrészt vesz/rendel.
2020. szept. 1. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyári alkatrészt tudsz rendelni a bárdiban/unixban is és hozzák az origi gyárit - ugyanannyiért mint a márkaszervíz.
2020. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyári alkatrészeket nem csak márkaszerviz árul. Unix, Bárdi is árul. De akár Zsu.hu, kovácsautó is árul az én autómhoz gyári alkatrészeket. Azon kívül Cromax, Csergő, stb. Persze nyilván ez márkafüggő is.
2020. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárdi, unix stb árul gyárit is.

Én egyébként a szerelőre szoktam bízni. Olyan kedvezménye van mindenhol, hogy így is jobban jövök ki, mintha én venném meg.

2020. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva. Inkább én viszem az alkatrészt. Mert ha a szerelőmre bízom, még az utángyártott is drágább, mintha én vinném a gyárit. Volt már pl hogy a márkaszervizbe én vittem a gyári alkatrészt, ami azért elég vicces. De így jelentősen olcsóbb volt. Annyi csak, hogy a márkaszerviz, ekkor csak a beszerelési munkáért vállal garanciát, az alkatrészre nem. De ez evidens. Az alkatrésszel kapcsolatban ott tudok reklamálni ahol vettem, a beszerelési számlát bemutatva.
2020. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!