Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire merész dolog belevágn...

Mennyire merész dolog belevágni egy toyota avensis megvásárlásába?

Figyelt kérdés
2 milliós keretem van és szeretném letudni az autóvásárlást 8-10 évig.A t25 kódjelű benzines 2 literes modelleket nézegetem.Milyen veszélyeket rejteget egy ilyen nagyobb toyota egy viszonylag nagy motorral?
2020. szept. 1. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb az altalanos allapota miatt miatt aggodnek, mint a motor miatt. A 2.0 egyebkent nem epp 'nagy' motor, foleg nem a masfel tonnas autoba, arultak 2.4-essel is.


A 8-10 evre tervezni eleg meresz vallalkozas lenne amugy, 2003-2009 kozott gyartottak a T25-oket, tehat mostanra a legidosebbek 17, de a legfiatalabbak is 11 evesek. 20-25 evet meg nem biztos hogy rentabilisan kibir mar az auto.

2020. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
3 milláért tudsz venni szinte új Daciat...
2020. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha alaposan átnézedet semennyire
2020. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kocsik a Toyoták, én is akár több, mint 20 évre tervezek az enyémmel, az 16 éves. Igazából a motor bírja a legtovább, arra kell figyelni, hogy ne legyen rozsdás, ha az, akkor ki kell lakatolni, alváz-és üregvédelem, minden más alkatrészt meg ki lehet cserélni, ha kell.
2020. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
#2: azert alljon meg a naszmenet, egy Dacia-t osszehasonlitani egy Avensissel meg 15 eves koraban is meglehetosen nagy hulyeseg.
2020. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg Magyarországon nagyon fontos, hogy ki volt az autó korábbi tulajdonosa, valóban nem sajnálta-e a szerviz és egyéb költségeket az autótól, ha valami cserés volt, akkor a zsebébe nyúlt, és kicserélte azt - és akkor megbízható lesz. Megnyugtató lehet látni a sok külföldről behozott N, M és újabb rendszámmal futkosó példányokat, azaz használtan sokan döntenek mellette. A 2 literes benzines - ahogy a 2.4-es is - közvetlen benzinbefecskendezéses, és emiatt nagyon kényes az üzemanyag minőségére (amire sajnos itthon sok tulaj már nem figyel, és beleönti simán a 95-öst, ami tudjuk, hogy rosszabb minőségű, mint külföldön). Ennek az új szabályozás értelmében nagyon erősen javasolt az E5-ös üzemanyag, szóval a prémium 100-as üzemanyagok. Azt a teli tankonként +2-3e Ft-t szerintem megéri, ha nem csak addig tervez az ember a kocsival, amíg még működik.
2020. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó gondolat. En mondjuk az 1.8-ast ajanlanam, mivel fogyasztasa sokkal jobb, menetdinamikajarol azt olvastam szinte ugyan az és a 2.0 olajfogyasztasa nem jellemző rá.

Mostanra ezek a kocsik is öregednek azert, szóval egy atvizsgálás, akár kiszallós mondjuk kene előtte.

2021. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!