Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vicces, egyedi felirat régi...

Vicces, egyedi felirat régi autóra, fiatal, merész sofőrrel?

Figyelt kérdés

Valami frappáns, poénos, egyedi feliratot szeretnék az autómra, van valakinek valami jó ötlete?

Régi, kamikaze stílusú munkás autó (általában bozótos földúton megyek vele - ami azért látszik rajta), és azért van bennem merészség (nem 180-nal megyek, de elférek ott is ahol más behúzza a nyakát).


Valamit, amin pislognak azok a menő BMV-s gyerekek akik elém vágnak (mert biztosak benne, hogy fékezem) és eszükbe sem jut, hogy amolyan dodgemem van, amivel röhögve koccanhatok, mint Pistike a vidámparkban :)


2017. jan. 13. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
van egy csöppnyi kisebbségi komplexusod szerintem...
2017. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félre ne értsd, csak egy laza, poénos gyerek vagyok :)
2017. jan. 13. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez elég szánalmas.
2017. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 boyka6969 válasza:
100%
Szerintem azért mer vakaki szeretne egy kicsit kiszaladni a tömegböl nem kell le szólni ! Milyen világban élnénk ha mindenki egyforma lenne... Jo az a oldscool munkás verda. Van ilyen stílus is. Ezt utálom a magyar autósokba hogy csak le szólják egymást. Vannak jobb rosszabb autók de ettöl függetlenül az ilyen embereket össze foghatná az autók iránti "szeretet" ha nem ide illik ez bocs.
2017. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Koccanj, ha mersz!"

"Nem sajnálom, nem szégyellem."

"Fizetésből vettem... egy hetiből."

.

.

.

2017. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elédvágó "menő" BMW-seknek nem kell felirat, mert ha ki is tudják olvasni, értelmezni nem tudják a mondatot.

Egy kis koccból többet értenek :D

Egyébként csak addig keménykednek míg rájuk nem rántod a patkányverdád kormányat kicsit, csak ijesztésből, állat jó látni mikor megszeppennek.

2017. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi pont jó lesz neked:

[link]

2017. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy szakadt teherautó hátulján azt láttam, hogy:

"nyugodtan gyere nekem itt nincs baba"

2017. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vicces laza(c) csávó vagy, aki a neten kér segítséget, vicces laza felirathoz. Right...


Én kinyomtatnám ezt a kérdést, és azt ragasztanám fel.

2017. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy teherautó hátsó lökhárítóján láttam:

"FÉKÚT VÉGE"

2017. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!