Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan miért vannak úgy oda a...

Sokan miért vannak úgy oda a dacia-ért amikor egyáltalán nem komfortos autó?

Figyelt kérdés
Megveszik 3-4 millió forintért ezeket a rossz minőségű csörgő zörgő román "autókat" amikor annyi pénzért vehetnének egy használt mercedest is.Abba még 180-nál is síri csend van az utastérben a dacia-ban meg 110-nél is zavaró a szélzaj meg az erőlködő motor.Miért nem vesznek inkább egy finom német luxus autópálya-cirkálót?
2020. szept. 2. 19:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%
Hogy legyen mit kérdezzél.
2020. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Mert uj auto ahhhww🙈🙈, ez a kifogasuk, mert milyen jo elmondani, hogy uj autom van, arrol persze melyen hallgatnak, hogy egy szutykot vettek. Hozzateszem a dacsia mar nem roman, hanem francia.
2020. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Annyi pénzért nem szeretnék kényelmetlenül utazni.
2020. szept. 2. 19:51
 4/31 anonim ***** válasza:
61%
Én hátul szoktam ülni és mindegyik autó ugyanolyan szar. Süt rám állandóan a nap és hátracsap a huzat, ha elől le van húzva az ablak.
2020. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 sötétítve van az ablak meg felhúzva mivel huzatmentes klímával lehűl az utastér.
2020. szept. 2. 19:54
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Tavaly vettem használtan ebben az ársávban egy kiváló minőségű japán autót, erre minden retardált ismerősöm:


dehát ennyié' új dácsiát vehettél volna..


Mondtam, hogy ok. Vegyetek Daciát, maradok a minőségnél.

2020. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Értem. Tehát neked Mercedesed van és az a legf***ább ótó a telepen az utcába', úgyhogy most mindenkinek meg kell mondanod a tutit.
2020. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Azért vesznek sokan új Daciat, mert


1) Hitelre veszik, és ezt ki tudják fizetni,a fenntartása is LÉNYEGESEN OLCSÓBB (kötelező biztositás, CASCO, alkatrészek stb)

2) Új autó, és annyiért egy olyan Mercit kapsz amire előbb utóbb de inkább előbb költeni kell ám, sok folyton elromló felesleges extrával van tele, valami tuti hogy nem fog működni belőlük

3) Van akit nem izgat miben ül, legyen egy járműve ami megbizhatóan elviszi A-ból B-be

4) Akinek nem azért kell Merci mert csak azzal 'valaki', akinek már nem kell csajokat hajkurászni meg villogni, az megveszi még a legrondább autókat is, csak egyszer az életben legyen már új autója


Kb. ezek miatt :)


Én se nem Mercivel se nem Daciaval járok. Mindkettőt megértem, mint autó a Merci szebb, nagyobb, erősebb vas, de fenntartani inkább a Dacia...


Döntetlen :)

2020. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy csak a merci létezik.Nagyon jó autókat gyárt a toyota,mazda akár az újabb alfa romeok.Stabil úttartás,masszív utascella,erős motorok,kényelem.Ezt mind megkapja az ember ennyi pénzért,sőt már 2 millióért jó kocsikat lehet venni,de hogy egy fapados dacia??
2020. szept. 2. 20:06
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Pedig, ha költők egy autóra 3 millió forintot, akkor ha már van lehetőségem, újat veszek... Azon túl majdnem mind1, hogy milyen, mert nem vagyok márka fetisiszta.

Talán még egy új Ladán is elgondolkodnék, nem mondom, hogy biztosan megvenném, de utána járnék hogy milyen is.

Viszont egy Dacia Logan, vagy Duster abszolút vállalható, sőt, ezt jelenleg is tudom.


Amúgy ha 2-2.5 milliónyi van, én is simán veszek egy jó állapotú mondeot, vagy avensist, sőt akár egy szuper lancert.

De németbű’ behozott 10 éves Merci vagy BÖMÖS akkor sem kell ha fizetnek érte... És lehet, hogy a fent említett autók sokkal jobbak mint egy Logan, akkor is, ha pont annyit van amiennyibe egy klímás ÚJ Logan kerül, inkább veszem azt.

Ugyanis nem hiszek abban, hogy majd pont én megtalálom azt a tökéletes használt autót, aminek semmilyen rejtett hibája nincs.

Tudjuk, hogy mindet orvos nő vezette, első tulajdonos, aki nem dohányzik, de a valóságban még a kisebb rozsdás felületekkel együtt is egy jó vételnek számít egy ilyen használt autó, ennyi pénzért... Legalábbis hibátlanra annyi az esélyed mint a lottó ötösre.

Egy Logannél meg tudod, hogy simán használhatod 7-10 évig, nagyobb probléma nélkül.

Hibá gagyi, kopogós műanyag a beltér... Amúgy egy Mondeonál is az.

Szerintem gáz ha valaki, csilivili Mercit akar “okosba”, mert normálisat úgysem találsz, ha nem vagy gazdag és nem teszel hozzá még ehhez az összeghez 1-2 millát.

2020. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!