Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégi élmény, de még is...

Hétvégi élmény, de még is komfortos kényelmes mindennapra alkalmas autók 2,8-3 millió magasságában?

Figyelt kérdés

Sedant keresek főleg, kissé sportosabbat, igazából.

Van egy 206-os 1.4 hdi-m munkaautónak, emellé keresek "saját" autót.

Mindenképp benzinest, nem 400 lóerőt keresek.

Csak legalább egy 160-170 környékét méretarányosan, hogy ne kelljen kettesbe visszahúzni ha valaki 50-el szöttyög lakott vége táblánál is.


Illetve komfortos (nem puha, hanem valamelyest minőségérzetet sugalló) beltérrel.



Ezeket lestem :

Lexus is250

Ufó type r tudom ez nem sedan, de a beltere pompáns.

Accord 7 2.4

328i e92 kombi.


2019. júl. 2. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Scirocco-m van.Ez a sportosság téma meg a szedám felépítés eleve üti egymást.

De gyakorlatilag mindenből van 160 lóerő körüli. Én Passat CC-t néznék

2019. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy új automata swift 4.5 millióért drága neked. Lexus is250 ből ennyiért tinédzsert kapsz. Nincs pénzed egy új swiftre, de lexussal akarsz járni. Hajrá! Sok sikert hozzá!
2019. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha mindenképp egy új swift lenne a célom, akkor beleférne.

De nekem a lélektani határ durván három millió.


Egyébként most a honda legend-et néztem ki.

2019. júl. 3. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Legendből a legfiatalabb nagykorú. A mobile.de-n 1000 -től indulnak. Hajrá! Remek vétel.
2019. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!