Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy import dízel autónál...

Egy import dízel autónál mennyire hihető az évi 7e km-es futásteljesítmény?

Figyelt kérdés

Nem, nem szándékozom autót venni. Ha valakit nagyon érdekel, a sztori röviden: a munkahelyemen a parkolóban ma reggel megláttam az enyémhez nagyon hasonló autót. Kíváncsiságból lekérdeztem rendszám alapján. Csak kíváncsi voltam milyen motor van benne, milyen felszereltségű stb. Akkor láttam hogy frissen importált 16 éves autó. Alig egy hónapja helyezték itthon forgalomba.

Megakadt a szemem a km-óra állásán. Az enyém egy évvel fiatalabb és ennek ellenére majdnem háromszor annyi km van benne. Pedig nem vagyok se területi képviselő, se futár, se fuvarozó. És akkor eszembe jutott a kérdés: létezik hogy egy behozott 16 éves dízel autóban alig 110e km legyen? Pusztán kíváncsiság a kérdésem tárgya, mit gondoltok erről...


2020. szept. 3. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pont mint a hupikék törpikék annyira


Hókuszpók voltam sziasztok

2020. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 20 éves E11 Corollámban is 125 ezer km van, de ebben valóban ennyi, viszont ez semmit nem jelent, nincs szerintem sokkal jobb állapotban egy sokat futott példánynál, max a beltere. Na most ezért nem értem miért sláger ez a kevés km még mindig. Szinte biztos, hogy több km van abban az autóban, de ha valós is, lehet sokkal rosszabb az állapota mondjuk a sok hideg, városi üzemtől pl.
2020. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd le autodna-n is.
2020. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira mint, hogy én egy Kecske vagyok.


Lehet, hisz a vezetéknevem lehet, de kicsi az esély rá.

2020. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a kedves vevő a 16 éves 1M -ért vásárolt Mercedese tahométerében 66.666 kilométert óhajt látni, akkor annyit fog. Pénisz méretét is lekérdezted a tulajnak? Ejnye ejnye! Nem vagy elég alapos!
2020. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!