Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb pick-up-ok? Amarokra azt mondják gyári hívás ganyé, L200-asokra meg azt, hogy csak a régebbiek megbízhatóak. Van esetleg a 2015-2020-asok közt ami (legalább) "egész jó"?!

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a cégnél 2017-es L200-asok vannak. Tulajdonképpen nem rossz autó ha munkagépként tekint rá az ember. Inkább teherautó, nagy luxust nem nyújt. Ezt főleg a beltéri anyaghasználatra értem. Inkább a funkcionalitás a lényeg, mint a jó minőségű anyagok. Hátul a laprugó is elég zötykölődős. Na meg amennyire kívülről nem kis autó, belül annyira meglepően szűk a kaszni. Én csak 180 cm vagyok, de fejtér nem sok van.

A megbízhatóságával viszont nincs gond. Mindig más hajtja, nincs igazán gazdájuk ezeknek az autóknak. Visszük autópályától kezdve a terepre is őket. De komoly meghibásodásról nem tudok. Régebbi generációsról nincs tapasztalatom.

2020. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hilux, ha jó belteret akarsz akkor Land Cruiser.

Alapvetően német párti vagyok, de pick up fronton keleten valamit jobban eltaláltak.


Azt mondjuk nem tudom az Amarokkal mi a gond, ugyanaz a technika, mint a többi hasonszőrű VAG autó, azok meg bizonyítottak

2020. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, látnád, hogy fikázzák, mert gyári hibák tömkelege van benne sajnos. Ezt olvastam nem csak itt, több helyen, pedig nekem szimpatikus lett volna az Amarok.
2020. szept. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!