Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e39-et szeretnék venni....

Bmw e39-et szeretnék venni. És nem tudom pontossan melyik motor lenne a legmegbízhatóbb és fogasztásilag is? Persze csak a 6 hengeresek és abból is a benzinesek.

Figyelt kérdés
Szeretném még tudni ,hogy megfelelő választás lenne egy e39? Szervízigényessek? És mik a típushibái? 525i és 523i és 520i között vacillálok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 20. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha egy M52B20/B25 motorral pl az 520i-t kifogod az egy régebbi jó konstrukció azzal jól jársz. Az M54 az szerintem kicsit igényesebb, vagy a M52TUB-ok is igényesebbek ugye ezek újabbak.
2019. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Kèt ève nemsikerült megvenned álmaid bmw-jèt??

Mert hogy ugyanaz a hülye troll vagy az biztos

2019. okt. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
Ezt tényleg nagyon fontos heti rendszerességgel,szóról szóra leírva ugyanúgy megkérdezned.......
2019. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ... nem trollkodok és kb 2 hónapja van tervben a vétel és januárba szeretném megvenni ... nem vagyokok sem troll csak egy egyszerű kérdést tettem fel de azért köszi a megfelelő válaszokat.
2019. okt. 21. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt az emberek, hogy egy autóban csak a motor romolhat el??? Egy 15++ éves autóban bármi elromolhat és el is romlik. klímakompreszor, klímacsövek, elektronika, érzékelők, stb. Amikor fenntartási költség érdekel, ezeknek is gondolj utána. És akkor a kopó alkatrészekről nem is beszéltünk.
2019. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rámcélzol. Azért a motorra válaszoltam mert azt kérdezte,hogy 520i vagy 523i vagy 525i Ha úgy kérdezi, hogy e34 vagy e39 , akkor más választ adok.

Remélem fel tudtad fogni, bár manapság egy mondat értelmezése gondot szokott okozni.

Ezzel a stílussal pedig csak viszonzásképpen írtam. 😊

2019. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, még véletlenül sem neked írtam. itt a kérdezőnek szoktak válaszolni, én is azt tettem. Nem kell elnézést kérned, pedig....
2019. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szíves elnézést. Csak nem tudtam hova tenni a dolgot.
2019. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!