Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki gyakran használja a...

Aki gyakran használja a GreenGo e-upjait tudna válaszolni egy pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Főként nagybevásárláshoz szeretném használni.


1. Nagyjából mennyi idő szokott lenni amíg az appon meg tudom kezdeni a bérlést?


2. Amíg fizetem a 20 Ft / perc parkolási díjat, tehát a bérlésnek nincs vége, bárhol megállhatok vele akár egy órát is? (Ebben az esetben egy Tesco Extra parkoló lenne) Ilyenkor a kulcsot gondolom magammal kell vinnem, de ha nem, akkor szóljatok kérlek!


3. Mennyire kell részletesen körbefényképeznem az autót bérlés előtt és után?



2020. szept. 4. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha nem szarakodik az app (sajnos szokott nekem), akkor kb. 1 perc.

2. Igen, ilyenkor bárhol megállhatsz vele. A kulcsot nyilván magaddal viszed vagy hol hagynád különben?

3. 4 fényképet kell készíteni a 4 sarkáról előtte és utána is. Ha csak 1 képet csinálsz, akkor is továbbenged, de magadat véded le, ha alaposan körbefényképezed. A beltérről is csinálhatsz fényképet, ha indokolt. (pl. ha nagyon koszos vagy meg van rongálva ilyesmi)

2020. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írja, annyi kiegészítéssel 2-és kérdéshez, hogy egyre kevesebb greengoban van kulcs. Tehát appon parkolora állítod a kocsit, ez zárja a központi zárat és kész.
2020. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a korona kezdete óta a átállt a legtöbb kulcs nélkülire, ilyenkor a telefonoddal parkolásra állítod.


Megkezdeni a bérlést általában 1 perc.


Megjegyzem, azért kicsit kényelmetlen rendszeresen használni, mert semmi nem garantálja, hogy lesz a közeledben autó amikor épp vásárolni kéne. Én ezért csak alkalmilag használom, ezt is, a Mol Limo-t is, meg a ShareNow-t is ha épp fancyzni szeretnék.

2020. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék hogy vannak kék zónák ahol lényegesen olcsóbb a parkolás s pl. a budaörsi tesco épp egy ilyen kék zónában van...
2020. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezt mondjuk sosem tudtam, hogy mi az a kek a térképen, köszi!
2020. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!