Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te miért használod a MOL...

Te miért használod a MOL Limót vagy hasonló car sharinget?

Figyelt kérdés
Csak két hete használom, és megdöbbentő, milyen sokan mennek még vele. Alig teszem le az autót, 2 perc múlva már viszi is valaki. Én azért kezdtem el használni, mert szervizben volt a kocsim. Ti mikre használjátok, és miért?

2019. jún. 28. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Olcsóbb, mint taxizni, rövid távokra sokkal jobban megéri, mint egy autót fenntartani, és nem kell foglalkoznom a parkolás-fizetéssel.
2019. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem használom, épp ez a baj, mert Kaposváron nincs, mondjuk nem is tenne ide olyet senki mert max. szutyik használnák hamis papírokkal aztán végig nyomnák a városon szegény autókat. :((( barbár helyre nem való.
2019. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Én sem használom, mert Pécsen sincs. Többé-kevésbé rendszeresen járok Budapesten. De olyankor a saját autómmal megyek, ami úgyis kéznél van. Nem parkolok le vele valahol csak azért, hogy aztán átülhessek egy ilyenbe.
2019. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Én körülményesnek találom, inkább már taxi akkor.
2019. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Használtam már barkácsáruházból lapraszerelt szekrényeket hazavinni, olcsóbb volt, mint házhozszállítàst kérni.

Volt, hogy szakadó esőben lekéstem a buszt, és 15 perc volt a következő... Az az út nem érte meg, mert 1 km végig dugó volt.

Rendszeresen végzek éjjel 3-4 között a melóval, általában kerékpárral járok, 13 km, de a meló helyem és a lakásom is a zónában van, ha esik az eső, limóval vagy greengoval megyek haza,a bringát ha azzal jöttem, a melóhelyen hagyom, általában 17-20 perc között érek haza, éjjel nincs forgalom illetve dugó, már azt is kitapasztaltam, hogy nem fogok parkoló helyet keresni a lakásom körül, ott sosincs olyankor, viszont van mellettünk egy Spar az benne van a zónában és üres a parkolója ott rakom le a kocsit, akkor a parkolhely keresés idejét nem kell fizetni :D

Mentünk már strandra is a lányommal limóval, ott is fizetős lett volna a parkolás, így megérte.

Májusban adtam el az autóm, akkor regisztráltam mindkettőre, azóta ezeket használom, kedvezőbben jövök ki,mert jobban meggondolom az autó használatot.

2019. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!