Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros ruházatot kezdőként...

Motoros ruházatot kezdőként (egyelőre nem rendszeres motorozáshoz) hol érdemes beszereznem?

Figyelt kérdés

Most van folyamatban az A1-es jogsim, de gyakorlati oktatáshoz nem tudnak felszerelést biztosítani. Saját motorom még nincs, ezért nem a legkomolyabb, legdrágább felszerelésekben gondolkozom, nem használnám ki, azt majd a későbbiekben.


Lány vagyok, elég minimális méretekkel.


2018. jún. 2. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha saját motorod lesz, akkor kidobod amit addig vettél és mindenböl újat veszel?
2018. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ha ennyi jött le belőle. :) Te gondolom életed végéig ugyanazt a felszerelést használod majd, amit legelőször megvettél, jó egészséget hozzá! ;)
2018. jún. 2. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam valahol, hogy amint motorom lesz, cserélek? Nem, azt írtam, hogy majd a későbbiekben. A később fogalomba értelmezésem szerint évek is beleférnek, az is később van, de bocs, ha ezzel megbotránkozást keltettem.
2018. jún. 2. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az elsőnek. Tényleg nem valami hímsovinizmus beszélt belőle, hanem a kérdés milyensége.


"nem a legkomolyabb, legdrágább felszerelésekben gondolkozom, nem használnám ki, azt majd a későbbiekben"


Mit jelent az, hogy kihasználni? Tudod mikor használod ki legjobban? Pl egy egyrészes bőrruhát? Pl amikor elszállsz a Hringen és a bukdácsolás után minden sérülés nélkül talpraállsz.


Maradjunk annyiban, hogy a kihasználás azt jelenti, hogy viseled és az már 100% kihasználtság közúton.


Mindegy, értem a kérdésed. Valami minimál cuccot szeretnél ami "elegendő" a gyakorlati vizsgához. Nos pénctárádtól függ, választék most már van bőven.


Olyan helyen érdemes vásárolnod ahol fel is tudod próbálni a cuccokat, tehát az internetes vásárlást nem javaslom.


Ahol eddig én vásároltam ( Budapest )

- [link] . Én a Bécsi úti üzletükben vettem a jelenlegi motoros ruhám ( meg az előzőt is ) ( Berik két részes bőr ). Segítőkészek voltak, pedig ha motoros ruhát veszek legalább annyi időt eltöltök a vásárlással, mint a hölgyek ha valamilyen ruhát vesznek. Ráadásul volt náluk motor is amire felülhettem, illetve másodszorra egy motorra emékéeztető állvány, amin érezhetted, hogy milyen benne motoron ülni. Választék is volt, szóval csak ajánlani tudom.


Ugyanilyen jó tapasztalatom van a SHOX-szal kapcsolatban is a Szentendrei út mellett. Sisakot, kesztyűt, csizmát vettem náluk. Itt is bőséges választék van és normális eladók.

2018. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez hasznos válasz volt. :)
2018. jún. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!