Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legolcsóbb AUTOMATA...

Melyek a legolcsóbb AUTOMATA VÁLTÓS autók?(please)

Figyelt kérdés

A sima váltós nekem rettentő nagy stressz. Lefulladás,stb.

Jelenleg egy hibrid használt kocsim van,de árulom,mert az akksija kicsit már öreg. Hibridet csak újonnan,ezt gondolom.Hibridtől "elment a kedvem",sajnos nem engedhetem meg magamnak a vadonatúj hibrideket.

Viszont ebben volt automata váltó,és RENGETEG stressztől megkímélt.

Hol lehet ilyen kocsikat keresni,milyen autók vannak ilyen téren? Sima benzines/diesel-esekre gondolok. Első autóm sima váltós volt,a dugó közepén,lámpa előtt,stb lefullasztottam,meg amugy is nagyon irritáló idegesitő,stresszeltető álltandóan oda nyulkálni,váltogatni.


Tudtok olyan autókat,hogyan kell ezt keresni? Skoda,opel,suzuki,nissan,kia,honda,stb? WV? BMW? Merci? Használtan. Nekem a mostani automatásban csak annyi volt a dolgom h váltóolajat cseréljek.


Kinek van,milyene? 2-4 millio között. Totál ismeretlen más kocsikban az automata váltó,először ebben láttam csak.

Segítenél?(hibrid felejtős,automatán van a kérdés hangsúlya)

26/lány


2020. szept. 6. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Lenyitod a részletes keresés fület, kipipálod az Automata rublikát, és akár beírsz egy összeghatárt...

2020. szept. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

2-4 millió között bármit kapsz DSG váltóval Golf-tól Passat-on át Superb-ig, ami neked kell.

Egyébként erősen elgondolkoznék a vezetési képességeiden. Nem baszogatás, de ha már számottevő rutinnal is ekkora stresszt okoz a váltó kezelése, sőt igazán megtanulni sem sikerült, milyen más gondok lehetnek ott.

2020. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha prémium kocsit szeretnél, ott én a "ZF" váltót ajánlanám vagyis a sima automata, BMW és Audi alkalmazza elég nagy megbízhatósággal. S-tronic is vállalható akár, de a multitronicot messzire kerüld, se nem tipikus automata se nem megbízható. A Merci automatákkal sem sűrűn van gond ami újabb.
2020. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Én pont a hibridet hagynám meg.

Automatat javítani drága a hibrid legalább megtakarit annyit hogy abból kijön a javítás.


De bejelolod a hahun hogy automata azt megveszel egyet majd szerelteted

2020. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Legolcsobb suzuki swift 1.3

200-300 ezer korul mar kaphatsz.

Latom 2-2.5M a keret.

En mindenkepp japan vonalon maradnek ennyiert.

Toyota,Honda,Suzuki harmas autoit nezegetnemces epp amelyik megfog.

2020. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Persze automata swiftet 200 ezerért......az is minden lesz csak megbízható nem
2020. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kia picanto

3,4 ért van az alapmodel automata váltóval

2020. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, vegyen Swift-et két kilóért amikor 2-4 millió a keret...
2020. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!