Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a Volkswagen golf dili...

Mi ez a Volkswagen golf dili divat a kis suttyó 16-22 éves fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Itt lakom egy Bp. melletti városban, de minden kis fiatal suttyó ilyen rozsdabogjával jár, vagy amelyik szülei picit tehetősebbek ott már 5-ös golf van. Fb.-on is csak a vw golf ugyanúgy minden fiatalnál. Nem is értem, még ha egy szép autó lenne, de öreg levert ronda vackok. Vagy a másik réteg, akik a lelakott öreg BMW-kell, audikkal, vagy az a szakadt sufnituningolt F Astrával jampizik, ami hu de menő mert nincs alatt kipufogó, nagy hangja van, meg van benne angel eye lámpa, de közben zabálja az olajat, meg majd összeszekad már ha beleülnek... Mintha egy ki****ott nagy birkacsorda lenne, akik egymást majmolják.
2020. szept. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki menő sportautót akar villogni a haverok előtt, de pénz híján maradnak az ilyen levedlett, de olcsón kapható és viszonylag megbízhatóan működő fűnyírómotoros kisautók, idővel pedig ugyanolyan klasszikus telepi hülyegyerekautó lesz belőle, mint a honda civicek, alfák, stb.

Amazonos 5000 forintos spoiler, "sport"-kipufogó és "krómozott" műanyag dísztárcsa fel, autó bömböl, füstöl, mozdulni már alig tud. :D

Én szerencsére csendes, normális családi házas környéken élek és itt nincsenek ilyen gyökerek, de ha bemegyek a városba, szinte minden napra jut egy amelyik kiáll "versenyezni" a pirosnál úgymond (kissé mutatós, lapos autóm van, aztán valamiért vonzza ezeket mint a mágnes).

2020. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
100%

Akkor csak nem minden fiatal ha van VW-es BMW-s ,Audis tábor vannak ott olyanaok is akik másfajtát hajtanak nyugi csak ők nem tűnnek fel neked mert csak ezekre ugrassz ha ilyet látsz.

Amúgy meg kb semmi másért csak azért mert ezek a kora beli lányoknál bejonnek.

Igen a szakadt BMW-is bejon egy 16-18éves lánynak,mert nem ért hozzá,csak tudja hogy bmw.

Mikor te is annyi idős voltál te is kihasználhattad volna eme lehetőséget hogy felfigyeljenek rád a lánykák.

2020. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt a Golf olcsó, a VW 1.9-es TDI motorja pedig egy kifejezetten jó konstrukció, többszázezer kilométereket mennek úgy, hogy hozzá se kell nyúlni. Másrészt jól testreszabható, van hozzá minden fillérekért, ilyen led, olyan küszöb, spoiler, izzók, lökő, amit szeretnél, olcsón! Harmadik, hogy miután sok van belőle az utakon, könnyű olyat találni aki ért hozzá, és az alkatrész is filléres dolog. Nyilván szubjektív, de szerintem a 3as golf egy szép, vonalvezetésű, időtálló design ráadásul.


Nem igazán értem hogy miért kell ilyen utálattal beszélni azokról a fiatalokról akik megpróbálják a legtöbbet kihozni abból, ami adatott nekik. Mindenki csak a meglévő alapanyagokból tud főzni. Inkább valószínűleg én is egy széteső éndzsöláj Golf-al járnék mint egy Suzuki Swift-el, vagy a 61-es villamossal...Gondolom még sokan rajtam kívül.

2020. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

> "Nem igazán értem hogy miért kell ilyen utálattal beszélni azokról a fiatalokról akik megpróbálják a legtöbbet kihozni abból, ami adatott nekik. Mindenki csak a meglévő alapanyagokból tud főzni. Inkább valószínűleg én is egy széteső éndzsöláj Golf-al járnék mint egy Suzuki Swift-el, vagy a 61-es villamossal...Gondolom még sokan rajtam kívül."

Ahogy tettem én is anno, de attól még telepi hülyegyerekautó. :)

2020. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De mit kellene hogy vegyenek helyette a "telepi hülyegyerekek"? 200 ezerből? Ami 5 személyes, megy is ha kell, olcsó fenntartani és szervizelni?
2020. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is menő volt a golf a fiatalok körében, amióta elérhető az országban (rendszerváltás óta).
2020. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira lehet ekézni a Golf-os hülyegyereket, mint a BMW-st

Egyébként azért Golf, mert viszonylag olcsó, és olcsón is fenntartható, a dízel keveset eszik, igénytelen, de a nyomaték miatt erősebbnek érződik.

A korukhoz képest a megjelelésük is rendben van (nyilván hülyeség, egy 10 évvel fiatalabbhoz mérni)

2020. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyílván pénzszűkében nem tudnak újabbakat venni, jó a 4-es Golf meg E39-es BMW, félig lerohadt sárvédővel még gurul, nem kell egy erős motor csak pár lyuk a kipufogóra, meg a jó öre TDI mellé illik a kékesen füstölő benzines is. Aztán ha már nem is tud gurulni, töhet valami más szar helyette.
2020. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Nem mondanám hogy ennyi idősen ezek igénytelenek, inkább úgy fogalmaznék hogy egy-két ajánlott szervizet el lehet sunnyogni egy ideig baj nélkül 😃😃
2020. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Számomra ez már az igénytelenség kategória :)

De inkább arra értettem, hogy jó neki a noname olaj, szűrő, olcsó gázolaj stb. Jóval többet kibír ha hanyagul van szervizelve, mint egy mai dízel.


#7

2020. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!