Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 néha nehezen indul....

BMW E36 néha nehezen indul. Mi lehet az oka? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1993-as, M40B18 motorral, EWS nélkül.


Az öreglány néha nem szeretne beindulni, nagyon nehezen csak 4., 5. önindítózásra, főleg melegen. Egyszer volt olyan, hogy hidegen egyáltalán nem akart és be is kellett tolni az autót.


Egyéb érdekességek, hogy ingadozott az alapjárat (alapjárati motort kitakarítottam - megszűnt), illetve ha váltás után a fordulatszám 1800 környékére esett, akkor nagyobb gázadásra elkezdett rángatni (légtömegmérőt kitakarítottam - ez csak részben szűnt meg, mert néha ránt), viszont szebben jár a motor, hangra is. Szerintetek mi lehet a gond? Valakinek hasonló tapasztalat?


Egyébként még csinál olyat is, hogy ha alapjáraton nagyobb gázt adok akkor elkezd fulladozni (de nem fullad le). Légtömegmérő kitakarítás után ez is egy kicsit jobb lett, de azért még néha csinálja.



2020. szept. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
na ezért nem szabad ilyen kocsit venni xd
2020. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekre nem lehet válaszolni látatlanban.El kell vinni megnézetni hozzáértővel.Elsőnek diagra vinném.Az első válaszolónak gratulálok a sok eszéhez...Nekem is BMW-m van és imádom.E46-osom van és szerencsére az enyémmel nincs semmi baj.Rengeteg oka lehet a dolognak,amit látatlanba nem lehet megmondani.Lehet akár laza gyujtógyertya,vagy benzinszivattyú,esetleg laza akkusaru...
2020. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!