Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány kiváltásánál kell...

Jogosítvány kiváltásánál kell időpontot foglalni kormányablakba?

Figyelt kérdés
Vagy csak besétálok hőzok sorszámot és lefotóznak és 1 hét múlva átvehetem személyesen? kedden volt siekres forgalmi vizsga elvileg 3 napot kell várni pénteken akkor megpróbálom az pont bele kéne h férjen a 3 nap várási időbe.
2020. szept. 9. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező de ajánlott, ha nem akarsz sokat várakozni
2020. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapesetben ajánlott lenne, de a koronavírus miatt nekem az a tapasztalatom, hogy most felesleges. Én ma voltam autót átíratni és az épületbe csak pár embert engedtek be egyszerre mindíg, és érkezési sorrendben. Meg ugye eleve több ablak van, és mindenhol mással foglalkoznak. Ha pl. van előtted 5 ember, de mind az 5 ügyfélkaput akar nyitni, akkor neked nem kell kivárnod őket, mert a a jogosítványos ablakra senki nem vár, behívnak előttük.
2020. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek végül foglaltam a 1818 as számon mert lehet bejön valami járvány rendelet és akkor nemengednének be
2020. szept. 9. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember rosszabbul jár sokszor, ha foglal időpontot. Anno mi is mikor mentünk kormányablakba valami miatt, először foglaltunk időpontot, 2 hét múlvánra adtak. Nem vártuk meg, elmentünk másnap. 2 percet se várakoztunk.

Aztán mikor 1 hónapja mentem a kormányablakba jogsi miatt, akkor is rögtön sorra kerültem időpont nélkül. Szóval szerintem fölös az időpont.

2020. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy a nap, pl a péntek a legjobb általában akkor hamarabb sorra lehet kerülni a hétfő szívás lesz :S
2020. szept. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!