Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kérdéssel fordulnék...

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Motor vásárlás előtt állok, az enyém javithatattlan, így muszáj cserélni. Találtam is hozzá neten, ami típus azonos az előző motorral, viszont külföldi autóból való. Mi szükséges hogy átmenjen a műszakin?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is tedd ki ezt a kérdést a közlekedés kategóriába, ott pontosan tudni fogják a választ. Amúgy szerintem kell egy hivatalos adásvételi szerződés, és a kormányablakban át kell íratni a motorszámot a forgalmiban.

szerintem utána le tud műszakizni a kocsi

2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De ne így írd ki, mint ide. Az első mondat felesleges szócséplés.

Elég ennyi: Autómba új motort vennék külföldről. Mi a hivatalos eljárás?

2020. szept. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számla is kell a beépítésről, és egy cégszerűen aláírt nyilatkozat, amely szerint a beépített motor típusazonos, a beépítés szakszerűen történt.

A motorról is kell adásvételi, vagy számla.

Ezeket fénymásold le magadnak, mert az ocsmányiroda be fogja kérni az eredetiket.

2020. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!