Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka hagy elérhetőséget, ha parkolási balesetet okoz?

Figyelt kérdés

Valaki szépen nekiment az autómnak, persze nem hagyott ott semmilyen elérhetőséget. Gondolom elhúzott, mint a vadliba...

Érdekelne, hogy vajon csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy ez az általános felfogás a magyar autóséletben?

Ez az első kocsim, és alig pár hónapja vettem :(



#parkolási baleset
2020. szept. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontos százalékot senki sem tud, de nagyjából ugyanazok mennek el szó nélkül ilyenkor, mint akik elteszik maguknak az iratokkal (és egy kis pénzzel) teli elhagyott pénztárcát.
2020. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyakori sajnos.

Nekem eddig 3x okoztak kárt az autóban (egyszer elég csúnyán behorpasztották az ajtót), egyszer sem vállalta a tettes. "Szerencsére" csak egy párszázezres bontószökevényem van, de gondolom ha értékesebb autó lett volna, akkor is elhajtanak.

2020. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ház előtt 5 év alatt háromszor húzták meg. Zsákutca a ház mellett az ott lakóknak, kamera is van. Egyszer sem hagytak cetlit. Egyszer megtaláltam az illetőt. Még neki állt feljebb, hogy márpedig nem ő volt. Csak megemlítettem, hogy nem fogok veszekedni, feljelentést teszek, kiadják a kameraképeket és majd fizet más, ha nem ő volt. Egyből adta a fényezés árát.
2020. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha nem látja senki, kamerát sem lát, hogy lenne, akkor általában elmennek, ha van ott más ember aki látja az esetet vagy épp kamera akkor jobb esélye, hogy hagy cetlit.
2020. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!