Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi l200 vagy Kia sorento?

Mitsubishi l200 vagy Kia sorento?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek az autók, le szeretném cserélni a mostanit gyakran kell nagyobb dolgokat szállítani és ez a kettő van elfogadható árban. Olyan 1.5-2m szannék rá, melyik éri meg jobban, mennyire megbízhatóak és az alkatrészek milyen àrban vannak?

Esetleg 2004 körüli hillux szoba jöhet de kevés van belőle



2020. szept. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően teljesen mindegy, amelyikből jobb állapotút találsz. Talán ebbe a szegmensbe az L200-ba még nem common rail dízel volt, de ebbe abszolút nem vagyok biztos


Én nekem amúgy a Sorento jobban bejön szóval abból szemezgetnék, de egyén válassza.

2020. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kia csomagtere, terepképessége elegendő, akkor felesleges lenne pickupot venned.

Azt tudni kell, hogy a pickupok hivatalosan teherautók, emiatt drágább rá a súlyadó, pályamatrica stb.

2020. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Viszont az L200 pont a haszonjármű jellege miatt jobban is fogja tartani az értékét, ha pár éven belül el akarod adni. Cserébe sehol nincs utazási komfortban egy személyautóhoz képest - olyanról, hogy csillapítás ne is álmod és még a fenntartási költségek is magasabbak. Szóval egy első autó kiváltására totálisan alkalmatlan.
2020. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Undorodok már a dukatotol annál biztos jobb
2020. szept. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!