Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 köbcentis váltos...

Milyen 50 köbcentis váltos motort vegyek?

Figyelt kérdés

Simson, meg kroszmotor, derbi senda kilőve fajták kilőve.


Yamaha tzr 50-et néztem ki, de várok még tanácsokat hátha akad még.



2020. szept. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A TZR az nagyon jó irány. Mondjuk ezeken az 50-es, váltós motorokon egy dolgot lehet megtanulni: váltani, erre tényleg jók. 2 másodpercenként kell váltani rajta, a motor nagyon gyenge, de azért van 6 sebesség :D Mondjuk a Derbi Sendától nem tudom miért zárkózol el.
2020. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Derbi senda kinai
2020. szept. 12. 22:54
 3/4 Adam2007_9999 válasza:
35%
A Derbi senda kínai?! Ha ezt egy 4t robogóra mondanád, ami megy 40et akkor azt mondom jogos. De egy Derbi sendára?! Az egyik legnépszerűbb 50es supermoto/enduro és nem kínai hanem spanyol, az újabbakban Piaggio blokk van(ha jól tudom). A TZR tényleg jó irányvonal, supermoto/enduro kategóriába pedig Yamaha dt, Aprilia sx/rx, Rieju vagy Derbi senda a legjobb!
2020. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt nagyon birom amikor csak név alapján lekínaiznak riejukat meg derbiket, még ha az is lenne akkor sem kéne kizárni őket mert szinte minden kínában készül már

van porszívótok? vagy mosógép? szinte biztos hogy az is kínában lett legyártva

2020. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!