Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lerakom a jogsit, de nem...

Ha lerakom a jogsit, de nem kapok vezetői engedélyt akkor mennyire büntetnek?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy penteken megyek vizsgazni forgalombol. Megvan minden, mar csak ez az utolso vizsga kell. Feltelezzuk hogy sikerul penteken delelott a vizsgam. Na most azt tudom hogy addig nem vezethetek amig nincs keznel az engedelyem. De mennyire buntetnek ezert? Nem lehet "utolag" bemutatni?


Szombaton mennek egy motorert megvetelere es azt mindenkepp a laban kene elhoznom mashogy nem oldhato meg. Mennyire buntetnek meg ha nincs nalam kezben a jogsi? A1rol lenne szo, a motorral minden rendben van. Rendszarmtabla, muszaki stb. A rendor azt tudni fogja h leraktam a jogsit csak meg nem kaptam meg? Vagy ilyenkor meg nem kerulnek be az adatok?


Tenyleg fontos lenne hogy eltudjam hozni azt a motort ezt minden tanacsot elfogadok.


Szep estet nektek es koszonom ha segitetek.



2020. szept. 13. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hozza el valaki más. Én nem kockáztatmam a még meg sem kapott jogsit, hogy azonnal be is vonják.
2020. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy nincs más lehetőség, ne viccelj már! Megkérsz egy ismerőst vagy mást nem kölcsönöztök egy trailert és azon hozzátok el. Az is opció lehet, hogy kifizeted a motort és ameddig nincs meg a jogosítvány, addig nem viszed el, persze ezt alaposan le is kell papírozni, nehogy átverjen az eladó (km állást mindenképpen rögzíteni, abból kiderül, ha használja).
2020. szept. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Eltiltanak a vezetestol meg mielott megkapnad a jogsit
2020. szept. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
38%

Én is azt mondom, kérj meg valakit, aki elhozza a motorodat. De a rendőr ha akarja, tudja, hogy Te levizsgáztál. Megnézi az adatbázisban, szerintem annyi lenne, mintha otthon hagytad volna ! (persze, csak gondolom )

Ugyanis engem egy hónapja kiintett a rendőrnő,a 44 főúton,parkolóba.

A szokásos dolog, JOgosítvány, Forgalmi, Személyi. Keressük a nejemmel a tálcámat, sehol nem találjuk. Már minden táska, zseb, stb.átnézve és sehol. A rendőrnő nézegette a tabletjét, vagy telefont ? nem tudom, mikor megkérdezte, hogy hívnak ? Mikor születtem ? Mi a kocsi rendszáma ? Elmondtam ! Erre Ő: KÖSZÖNÖM, MINDEN RENDBEN ! Ekkor megtaláltam az ajtó oldalzsebben az igazolványokat. Mondja : RENDBEN! TOVÁBBI JÓ UTAT:

Lehet, hogy rendőr függő, de Ő nagyon rendes volt. Mondta, látja a biztosítás is rendben. Vagyis mindent tudnak, ha akarnak !

2020. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!