Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 GTi DSG váltóval...

Golf 5 GTi DSG váltóval fenntartási költségek?

Figyelt kérdés

TSi motorról van szó, tudom, hogy fogyasztja az olajat, és a dsg váltónak is vannak kínjai

A fenntartási költsége érdekelne, egyenlőre szeretném kiélni magam rajta, tudom furán hangzik, de gyorsulgatni, elrúgni neki itt ott( nem veszélyeztetve másokat)

Kanyarokat mennyire szereti?

Mit eszik egy ilyen, ha városi használatra lenne, és hétvégente szórakozni?

Jelenleg egy VW Polo 9n3-am van, 1.2benzin, most figyelj 10literes átlagfogyival városban.

Úgy vagyok vele, ha már ennyit megeszik, akkor legyen egy kis erő is az autóban, ezért is szeretném cserélni, plusz a golfban van hely 4embernek, míg poloban huzom-tolom az uleseket allandoan

Olyan jelentkezzen akinek van is tapasztalata ilyen autoval, ne csak a levegobe beszeljen



2020. szept. 13. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

az én vasamban 6+R sebességes S-Tronic van, 60e kilométerenként váltóolajcsere kell, de ezen kívül nincs különösebb fenntartási költsége...

ha elromlana, felső hangon félmillió legyen félretéve, de ezt megelőzendő kell az olajcsere

2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam, annyit hozzátennék, hogy a váltóolajcsere az én esetemben egy százas (márkaszervizben)
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jobban akarod kenni neki nézd meg a Scirocco-t.

A DSG-nek nem tudom milyen kínjai vannak.

Oké a kettőstömegű+kuplungszett drágább, mint egy manuálisba, de kb. ennyi.

60.000 ként olaj + szűrő és kb. ennyi.

2020. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp kell az 5ajtós, család miatt is.
2020. szept. 20. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!