Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten ki melyik autós...

Budapesten ki melyik autós iskolánál kit ajánl vezetésre?

Figyelt kérdés

Online csináltam a kreszt, lassan időszerű lesz a vezetés is.

Egyszer már kb. 17 évesen megpróbáltam, de sikerült egy épp magánéleti problémákkal küzdő oktatót kifogni, aki folyamat üvöltött ha valamit elrontottam(nem csak velem).

Emiatt van bennem egy ilyen félsz, de azóta már nagyon sok év eltelt, szeretném újra megpróbálni.

Olyan oktatót keresek Budapesten, aki tényleg türelmes és oktat, nem csak ordibál. :)



2020. szept. 15. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába írjuk, hogy xy autósuli xy oktatója ha az mondjuk fél évre előre már be van táblázva.
2020. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, egyébként te tudnál valakit ? :)
2020. szept. 15. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Dekmár Autósiskola


Tóth Attila

Tóth János

Máté Zoltán

Németh Zoltán


Ők jók.

2020. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem vigasztal de én Kecskeméten szintén olyan oktatót fogtam ki akinek volt valami magánéleti gondja mert állandóan a telefonját nyomkodta, az utat nem is nézte. Beszólogatni azt tudott meg flegmázni is nagyon. Sokszor teljesen következetlenül cseszett le dolgokért.

Na mikor meglett a jogsi, küldték postán akkor felhívtam, hogy szeretnék találkozni vele. Azt hitte hogy kap ajándékcsomagot.

Nem tette zsebre amilyen ugatást tőlem kapott. Semmirevaló tróger a flegmázás ment neki de oktatni nem akart. Utána az autóssulival is beszéltem. Mindenkinek lehet gondja de ha már ott hagyok 240 ezret akkor elvárnék normális hangnemet.

2020. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as . Köszönöm szépen :)
2020. szept. 15. 22:00
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es , nagyon sajnálom :( .

Az a baj, hogy több embertől hallom, hogy rossz volt, mintsem jó....

2020. szept. 15. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Dekmárnál vannak a legjobbak.

Én Móricz Tamásnál tanultam, és nagyon meg voltam elégedve.

2020. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dekmár Autósiskolánál Lados Pétert bátran ajánlom, szerintem messze az egyik legjobb oktató, viszont ő is eléggé be van táblázva. :)
2020. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!