Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kúton érdemes benzint...

Melyik kúton érdemes benzint tankolni?

Figyelt kérdés
Nem a pontos hely, hanem a típusa érdekel(pl. Shell)
2020. szept. 16. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Auchan.
2020. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
A kerekes kúton ha van.
2020. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Mindegyik a moltól veszi
2020. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

3:

Ez így nem teljesen igaz. Az OMV nem a Moltól veszi, hanem a saját bécsi finomítójából hozza, és szállítja a közeli helyekre közvetlenül kamionokkal, a távolabbiakra pedig hajóval Csepelig, onnan kamionokkal. Aztán pl. az Aldi automata benzinkútjait is az OMV üzemelteti, de még lehet, hogy mást is. Az Auchan meg több beszállítóval működik együtt, úgyhogy ott lehet Mol vagy OMV benzin is.

2020. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
MOl, OMV, Shell - én ezeknél szoktam.
2020. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Én OMV kútnál tankolok többnyire, de amúgy majdnem mindegy. A falusi no name kutakat kerüld.
2020. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

#4-es, rosszul tudod.


Sőt, az autósok többsége úgy tudja, hogy konkrétan az OMV-kutak benzinje és gázolaja is némileg más az ország különböző pontjain. A nyugati határhoz közel esőkbe Schwechatból szállítják az üzemanyagot, az ország keleti felébe meg hazai cucc megy. Az előbbi nyilván jobb, vágja rá a fogyasztó. Mit mond erre az OMV?


„A hazai töltőállomásainkhoz valóban két helyről, Schwechatból és Csepelről szállítunk.” Vagyis a nyugati országrészbe más megy, mint a keletibe? – kérdezek vissza. „Úgy gazdaságos, hogy Ausztriából a hozzá közelebb eső területekre, míg Budapestről máshová szállítsunk.” Hol a határ? Igaz a 80 kilométer, ami vissza-visszatérő szám? „Sopronba nyilván Schwechatból szállítunk” – így a végül szűkszavú válasz.


Forrás: [link]

2020. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
MOL, bár már gondolkodtam a Lukoilon is, de arról mondtak ezt-azt. De szerintem nagy különbség nincs köztük, max. az adalékolásban.
2020. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7:

Csepelbe szerinted mégis honnan szállítják?

2020. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9es, Százhalombattáról.

Dolgozd fel hogy az osztrák határ környékét kivéve ugyanolyan MOL benzint tankolsz az OMV kúton mint bárhol máshol.

2020. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!