Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 500X vagy Peugeot 2008...

Fiat 500X vagy Peugeot 2008 (2020-as változat)? Melyik a jobb szerintetek? A francia autóktól még mindig "félni kell"?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az olaszoktól is félek kicsit, szóval ez nem szempont.
2020. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még a kimondott francia ellenzők se tudnak rosszat mondani rájuk.

De én ahogy olvasgatok több helyen is , jobbak és megbizhatóbbak már mint bármelyik német gyártmány, de nem rosszabbak náluk az is biztos.

2020. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én francia autót hajtok, viszont van egy német a garázsban, ami beszrt. De gyanítom, ha jó is lesz, az se lesz tartós.

Mintha fordult volna a kocka már egy ideje.

De amúgy a régi franciák se voltak rosszak, csak nagyon ritkák voltak, és szidták a szerelők, mert nehéz némelyiket szerelni, ezért szrozták őket. Na már egy holdkompot is előbb rak össze az ember, mint egy német autót.

Vegyél Peugeotot, az jobb.

(Fiattól én is félek)

2020. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:

Fiat 500X-ből a Sport verzió a tuti vétel, alacsonyabb a hasmagassága és meg van szórva egy csomó opcióval - de ebben a jó a Fiat, hogy ár/érték arányban kínáljon olyan csomagokat, amik verik a többi gyártót. A 2008-ból az alapváltozatok Dacia szinten vannak felszerelve, azonos extrázottság esetén meg majdnem 1 millióval drágább, mint a Fiat.

De szerintem Jeep Renegade néven is olcsóbb, mint a 2008.

2020. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Alapár kb. azonos, Peugeot minimum praktikusabbnak látszik.


Megbízhatóság...hát...frász tudja, mindkét gyártó túl van már a hírhedt időszakon és olyan vegyessaláta az alkatrészek származása, hogy nem is lehet ország alapon minősíteni.


Esetleg érdemes kopóalkatrész szinten összevetni a fenntartási költségeket, igazán ez lesz mérvadó és ezeket kábé egyformán meg is eszik típusfüggetlenül.


Lengőkarok, gömbfejek, lengéscsillapító, kettőstömegű lendkerék stb.

2020. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!