Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson index probléma?

Simson index probléma?

Figyelt kérdés
Idővel eljutok odáig is, hogy végre használni tudom úton is. Csak az indexxel adódott egy-két probléma ami nem új keletű. Szóval, indexrelé új, izzók újak, teljesen be van kötve minden előírás szerint. Jobbra indexelésnél az első izzó erőteljesen villog ahogy annak kell, de a hátsó egyáltalán nem. Balra indexelésnél az első pislog a hátsó szintén semmit nem csinál. 6 voltos a rendszer 12Ah-s akkumulátorral. Mit csináljak vele?

2020. szept. 17. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mikor kapcsolok valamelyik oldalra elég későn (2-3mp) kezd el villogni.
2020. szept. 17. 20:08
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
76%
Kábelezd újra.
2020. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez még hőbimetálos, nézz utána digitálisnak, és LED indexnek. Nekem ugyanez volt, levettem, és kézzel hadonásztam.

A ledes nagy előnye,hogy kis fogyasztású, gyors, és nagyot villan..

A gúglin keress rá, vagy a "totalcar"-on a simsonosok fórumán.

2020. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 voltos LED? Nem láttam még sehol, annyi pénzem meg nincs, hogy 12 voltosra alakítsam át. Akkor még utánanézek. Köszönöm.
2020. szept. 18. 07:29
 5/5 anonim válasza:
Jobban jársz ha átalakítod 12voltosra. A 6 voltos rendszer kb annyira jó lássanak téged úgy ahogy a sötétben. Ég és föld a 2 között a különbség.
2020. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!