Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbiautó vásárlása. Vagy...

Hobbiautó vásárlása. Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2 millió forintom van jelenleg hobbiautó projektre, van egy mindennapi használatra szánt E11 Corollám, nem sok problémával. Egy öregebb hobbiautó a vágyam, b2 Audi 80, aminek még nem szállt el az ára, s tetszenek is nagyon. Nem kell egy teljesen patika autó, inkább csak az érzés miatt venném, hétvégi autónak, volt anno a családban egy. De többen lebeszélnek erről, szerintük hülye vagyok, 2 millió forintból már inkább normális hétköznapi autót vennének. Ti mit gondoltok, őrültség, elég ez a keret?
2020. szept. 19. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges
2020. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" De többen lebeszélnek erről, szerintük hülye vagyok, "

Igazuk van, normálisat is vehetnél, az semmit nem tud.

2020. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Vegyed, ha van rá pénzed. De alkatrészt nem lesz könnyű találni hozzá, a megnyekken. Ez az öregautózás átka.

Amúgy én is szeretem az öreg, 80-as, 100-as audikat. De ha lenne felesleges 2M-m, Celicát, vagy valami hasonló utcai sportost vennék.

2020. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hobbi... ezt neked kell eldöntened. Én amúgy ennyiből valami komolyabb/érdekesebb hobbi autót vennék
2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
0%
Egy szezon alatt elszál az autó,az újdonság varázsa aztán már csak a nyűg lesz vele.
2020. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!