Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi festésű autóra teljes,...

Egyedi festésű autóra teljes, átlátszó lakkréteg mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kicsi autó, egyedi festéssel. Csak egy átlátszó lakkréteget szeretnék rá, hogy védje a díszítést. Tud erre valaki árat?
2020. szept. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
5000
2020. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2020. szept. 22. 19:10
 3/7 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Attól, hogy neked csak a lakkréteg kéne még ugyanúgy fényezőműhelyben kéne csináltatni a megfelelő eredményért, az meg elemenként ugyanúgy benne lesz 10-15 ezer forintba.
2020. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2020. szept. 22. 20:11
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Ezt higy sikerült megoldani,hogy egyedi festés de lakk már nem jutott rá,hanem utolag akarsz vele kinlodni?
2020. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Úgy, hogy valószínűleg a gyári lakkrétegre fújt rá valamit.

2020. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én festettem volna kézzel, egyedi mintát rá. nem igénytelen fost, művészetet tanultam, meg volt tervezve ilyen hippisre. csak sajnos kihajtottak az exem elé, és totálkárra tört az autó. azért köszi a válaszokat mégegyszer :)
2021. jan. 25. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!