Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines Audi/BMW 2012 körüli...

Benzines Audi/BMW 2012 körüli ~4 millió forintért, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Sedanok tetszenek, BMW 320i-t nézegettem eddig, láttam Audi A5 is van hasonló áron de azok gondolom bajosak azért kerülnek csak ennyibe, van más ajánlat esetleg vagy mire kell figyelni?
2020. szept. 26. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért kerülnek ennyibe, mert 8 éves autókról van szó.

BMW típusait nem ismerem. Audi A3, A4, A5 mind jó lehet, döntsd el mekkora autó kell neked. Utána menjél fel egy európai Audi fórumra és olvass utána milyen motorral és váltóval érdemes venni. Én ezt tettem Volvoval, jól jártam.

2020. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-as BMW-t már lehet találni ennyiért, nem mondom hogy tökéletesek de akkora bajuk sincs. De a legtöbb ilyen olcsó 20d, amiben a hírhedt N47-es motor van, azzal szoktak bajok lenni ha nem javítják őket ki(vezérműlánc, EGR), szerintem ezért is ilyen olcsók, próbálnak tőle szabadulni a tulaj. De odafigyeléssel az is bevállalható, ha megfelelően le van szervizelve illetve visszahíváskor vissza vitték.
2020. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Benzinest keresek nem dízelt.
2020. szept. 26. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Elnézést, kicsit elkalandoztam a típusban. Benzinesek vállalhatóak, igaz 4 millió környékén főleg sokat futottak vannak, de az sem gond, ha megfelelően volt/van szervizelve.
2020. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... Audiból 2.0 TFSI vagy 2013 utáni 1.4
2020. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Példaként valami ilyesmibe gondolkodnék:


[link]


vagy


[link]

2020. szept. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!