Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet a legolcsóbban...

Hogyan lehet a legolcsóbban olyan autóhoz jutni, ami odaveri a Lambhorgini aventadort?

Figyelt kérdés
Gyorsulásban meg sebességben gondoltam.

2020. szept. 27. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez az életcélja, annak teljesen mellékes, mennyibe kerül. Nem csak vagyonosnak kell lennie, hanem gyermeteg lelkűnek is. Akinek természetes dolog a gazdagság, nem ilyen marhaságokkal foglalkozik.
2020. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nissan gtr de az is 20-30 milla
2020. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "tunning dieselre gondolt" :)
2020. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tolvajlással.

Vagy ha valaki neked ajándékoz egyet.

2020. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Negyedmérföldön egy saját építésű elektromos autó viszonylag könnyedén le tudja nyomni a nyomaték miatt, már ha tudod, mit csinálsz. Túl nagy hatótávra sincs szükséged, elég ha fél percig képes leadni elegendő teljesítményt.

De ez csak akkor olcsó, ha már van rá saját műhelyed és jártas vagy az építésében, különben könnyen el lehet tapsolni egy új lambó árának a többszörösét is.

Vagy veszel használtan valami olcsóbbat, pl ezt: [link] ... aztán ha szerencséd van akkor a tiéd jobban teker a pályán.

2020. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
100%

Engedd el ezt a gondolatot szerintem,olcsón olyan autó ami 350felett megy? Azt a 4db gumit nem tudnád szerintem megvenni spórolás nélkül ami szükséges lenne ahhoz hogy 350-et tudj menni.


Amúgy meg vegyél egy mclaren 720S-t és oda vágja a lambot,árban pedig olcsóbb.

2020. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A mclaren még mindig 51 millió. Ahogy nézem itt nincs más út, motorozni kell. 2 -3 milliót össze tudok gyűjteni, talán 10et is, 60at viszont már sose fogok.


(Másik kérdésem)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2020. szept. 27. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Be se kellett volna linkelni, éreztem, hogy ugyanaz leszel. :D
2020. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!