Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a szelepfedél...

Mennyibe kerül a szelepfedél tömítés cseréje?

Figyelt kérdés
Mennyi munkadíjat szoktak ezért a folyamatért elkérni?
2020. szept. 28. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Harminc.
2020. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Kb. fél órás munka. A rezsiórabérek pedig elég eltérőek. A 30 az irreálisan sok.

Persze biztos van ahol annyit kérnek.

2020. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komoly szervizben 1 óra rezsióradíjat elkérnek érte az biztos, mert minden megkezdett órát kiszámláznak teljesen.


Szóval nagyobb szervizben 18-22 ezer is lehet a munkadíj.

2020. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Tutira rászámolnak két órát, bruttó nyolc rugó per óra baráti szerviz-óradíjjal az annyi, mint...


Amúgy a legtöbb típusnál ez otthoni garázsos akció, ha pici műszaki érzék meg szerszámkészlet van kéznél.

2020. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Ilyenkor kell új csavarkészlet és nyomatékkulcs hozzá?
2020. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Csavar szerintem nem, nyomatékkulcs és meghúzási sorrend illik.

Nincs ott nagy erő, de ha xarul húzod le, lemez fedél vetemedhet, alu fedél repedhet.

Én spec "érzésre" szoktam, mivel amúgy gyakran van kezemben nyomatékkulcs, merek saccolni. Miután leér a fedél a tömítéssel, két fordulatokat húzok csak és úgy megyek körbe sokszor.

2020. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swiftnél 10+ hozom a cuccot vagy 15 anyaggal mondták, inkább vettem 2000 ftert és megcsináltam magam kb 15 perc alatt pedig nem vagyok autoszerelő, de látszott, hogy ott köpi ki az olajat, azóta jó :-)
2020. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!