Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szelepfedél tömítés, melyiket?

Szelepfedél tömítés, melyiket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éedemes spórolni ezen? Találtam elringtől 50 euróért, illetve valami bapmic-től 20 euróért. Fontos a drágább elringet vennem? Egyébként bmw e87-be kell.



2020. aug. 15. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gyárit tennék, ilyesmin sosem spórolok.
2020. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Felesleges a drága , ugyan úgy tömit az olcsó is.
2020. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Elring egy jó márka, a másikkal még nem dolgoztam. Inkább az Elring, mert nincs annál bosszantóbb, mint amikor egy hét múlva újra engedni kezdi az olajat és néha a túl olcsók nem teljesen méretpontosak.
2020. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 crudy ***** válasza:
Igen itt altalaban geometriai elteresek szoktak lenni es az olcsobb egyszeruen nem fog tomiteni. Az sem igaz, h a gyari mert az a tuti, mivel vannak jobb alkatreszgyartok mint a gyari, vagy meg tudod venni a gyari beszallitonak az alkatreszet olcsobban. Szerintem is elring
2020. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elringet venném én is. Pár ezer forint spórolás miatt nem kockáztatnám, hogy esetleg újra szét kelljen szedni.
2020. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!