Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 vélemények?

Babetta 207 vélemények?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye róla így 2020-ban. Nekem is van, szerintem ilyen tura motornak tökéletes. Városba nem jó. Másnak is van babettája? Nekem 207-es. Tapasztalatok érdekelnének (kizártan pozítiv) tapasztalat.

2020. szept. 28. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A tapasztalat sosem csak pozitív :)


Túramotornak azért nem nevezném, mert alkalmatlan rá. Lassú is, kicsi is a tank, a túramotor fogalma ott kezdődik, hogy le tudsz vele utazni párszáz kilométert kényelmesen. Babettával azért nem szívesen tenném... :)


Még ha én nem is igazán tartom motornak a Babettát (sokkal inkább egy Simsont, jobban hasonlít rá a használati módja), én azon kezdtem 12 évesen, mentünk vele a földutakra, meg a mezőkön, faluban, mindenfele. Sokszor kellett pedállal hazavinni, nem volt a legmegbízhatóbb szerkezet, semmiképp nem volt a leggyorsabb sem (le tudtam tekerni egy közepes biciklivel), de szerettük, nagy nosztalgia most is, ha meglátok egyet valahol. Azon tanultam meg bütykölni az ilyen egyszerű szerkezeteket.


Aztán 14 évesen váltottam Simsonra. Azt még jobban imádtam.

2020. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:

Mi értelme a kerdesnek ha neked csak pozitiv velemeny kell....miközben amugy az az egyetlen amit erről a motorrol nem lehet mondani.

És raadasul szerinted varosba nem valo,tura motornak meg tökeletes.....ez még viccnek is rossz volt......

2020. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van, első motorom volt, nagyon imádtam, felújított volt, bejáratos, hajtottam is fél évig kb, aztán vettem egy Simson Start. Hát ég és föld a két motor, de ha egy kicsit felhúzza az ember a kis Jawat akkor tud meglepetéseket okozni. 17.5 dellorto karbival, 60/4 es hengerrel használom, kb 70 km/h a vége. Nem tudom, miért gondolod azt, hogy városi közlekedésre nem alkalmas, én kb csak arra használom.
2020. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!