Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionok miért dudálnak...

A kamionok miért dudálnak akkor is ha 80-al megyek??

Figyelt kérdés

Ledudálnak 80-al..

Begyorsítok, lemarad..

Mi értelme van ennek??

Előzni nem is bír,de akkor miért van felháborodva??

Gyorsítok 130-ra őt 3 kocsi meg is előzi de ő meg lemaradt..

Főút


2020. szept. 30. 21:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Jól van mester ne akarjon, de attól még annyival akar majd menni, nem nem vagyok kamionos és nem én nem lépem át a megengedettet, de attól ők még annyival mennek:)
2020. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%

„Jól van mester ne akarjon, de attól még annyival akar majd menni, nem nem vagyok kamionos és nem én nem lépem át a megengedettet, de attól ők még annyival mennek:)”

Tudom, és tk. válasz is a kérdésre, csak itt kialakult egy vita.

Annyival akar menni. Pályán, meg van aki 180-nal akar menni, és villog, prüszköl arra, aki 130-140-nel előz.

Lesznek kételkedők, de M0 külső sávjában GPS szerint 115-nel mentem egyszer, és egészen szorosan mögöttem jött a kamion. Villogott, dudált, és sehogy nem akart lemaradni.

Várom a reakciót, hogy hazudok, mert le vannak korlátozva, meg nem volt az a 115, csak 80 stb.

2020. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
56%
SZerintem sem helyes, hogy ennyivel megy, egyetértek veled maximálisan, de attól még sajnos a tények ezek... Azt bírom én is amikor 130-al előzöma kamionsort és ledudál mögöttem valaki franc tudja mennyivel, de kösz nem fogk bemenni a 15 méterre amit hagynakkét kamion közé azért mert te veszítesz 10 másodpercet.
2020. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
36%

" Begyorsítok, lemarad.."

EZt kellene hamarabb is csinálnod hogy utol se érjenek.

SZégyen hogy egy kamion letol az útról.

2020. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

" Begyorsítok, lemarad.."


EZt kellene hamarabb is csinálnod hogy utol se érjenek.


SZégyen hogy egy kamion letol az útról.


Drága barátom: a 90 nem kötelező, a kamionnak meg tilos 70-nél gyorsabban mennie.

2020. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Szolovjov ***** válasza:
30%
A kamion 70-nel mehet lakott területen kívül, tehát dudálja le az édesanyját. Utálom őket, meg a rendőrök is ráállhatnának a kamionosokra.
2020. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
#23 ne találkozzunk közúton. Ha megpróbálod te 70-el akadályozni az én szabályosan, 90-el végrehajtandó előzésemet, baromi könnyen egy PIT-manőver kellős közepén fogod találni magad, fedélzeti kamerával dokumentálva, hogy te voltál a hibás. Aztán a sok hónapos rehab alatt majd ráérsz gondolkozni, hogy megérte-e. Az eltiltás miatt úgyis már csak áramot vezethetnél hátralévő életedben, járművet nem.
2020. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37-es! Mentálisan alkalmatlanok vagytok mindketten a járművezetésre.
2020. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!