Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Vitarát és S-Cross...

Suzuki Vitarát és S-Cross milyen társadalmi réteg vesz?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A segédmunkástól az igazgatóig.
2020. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Olyan akinek van rá pénze meg igénye
2020. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárki vehet. A nyugdíjas házaspártól kezdve a fiatalokig bárki. És igen, ahogy az első mondja, bár az igazgatóknak elég fura.
2020. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért fura. A Kft ügyvezető igazgató is igazgató...

Tudok olyanról, aki Vitarát vett.

2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg az általános iskolás igazgató is...
2020. okt. 1. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Az nem, én a nagyobb cégek igazgatóira gondoltam :)
2020. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem fognak nagyobb cégek """"igazgatói"""" Vitarát venni. Sok helyen nem is engedélyezett. Bizonyos szintek bizonyos szintű kocsikhoz vannak kötve. Nálunk pl aki olyan pozícióban van, annak KÖTELEZŐ a céges autó, ~12 millió forintos ársávban, olyan modellből, amibe gyárt a cég.

Még egyel feljebb pedig ennek kb a duplájáig válogathatnak.


Szóval sok helyen nincs olyan, hogy nekem ez kell, meg az kell. Meg nem kell. Szóval hidd el. Aki havi 2-4-10 milliót keres, az nem fog beválasztani egy Vitarát :D


Vitara az a juss el legolcsóbban A-ból B-be autó. Aki nem akar feltűnősködni, nem egy olyan autó kell neki amit szerethet, hanem egy közlekedőedény. Igénytelen autó. Ezeket senki nem simogatja. Megveszed. Van. Használod. Nem örömautózásra veszi senki.

2020. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az okos, racionális emberek veszik.

Menni egész jól megy, olcsón fenntartható. A drága, és egyre drágábban üzemben tartható prémiumokat meghagyják olyanoknak, akiknek a rongyrázás a fontos (lásd fentebb).

Akit írtam (Kft ügyvezető), megtehette volna, hogy a prémium szegmensből választ, de nem tette. Csak azért mert futná rá, nem kötelező megvenni.

2020. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!