Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy a bkv...

Miért van az, hogy a bkv ellenőrök bizonyos társadalmi csoportokat nem büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Mindig a nőkkel, meg a szegény egyetemistákkal szívóznak. Bizonyos társadalmi csoport alatt meg sokmindenkit értek, pl. vannak olyan etnikumok is, akik szerintem több mint 95%-ban nem vesznek jegyet.
2010. dec. 16. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincsen ebben. A nő és az egyetemista nem fog faji előítéletre hivatkozni és fenyegetőzni, ha leállítják. Az etnikum fog.
2010. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert, ha az a bizonyos illető leüti vagy kést ránt elő a zsebéből, akkor már a hős bkv-ellenőrök sem olyan bátrak. Tudod, mindenki azzal kötözködik, akivel szemben megteheti.
2010. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert (még ha nehéz is elhinni) ők is emberek, akiknek ahogyan neked is, kedves az élete.

És nem akar megmurdelni egy machétára felfűzve.

Persze bosszantó sőt egyenesen flháborító nekem is, én is bérlettel utazom, de részben meg tudom érteni. Én is "kétajtós" vagyok, de azért cigánnyal óvatosnak kell lenni. Azoknál a 6 éves pulya is konyhakéssel jár :-(

És van pofája az LMP-nek kijelenteni, hogy nincs cigánybűnözés. Én erre szoktam mondani, hogy miért VAN EGYÁLTALÁN MÁS bűnözés mint a cigánybűnözés?

Igaza volt a Miskolci rendőrnek, magyar maximum bankot vagy benzinkutat rabol minden mást cigány :(

2010. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért nem lehet bevezetni azt a szokást, hogy az ellenőrök mellé fegyveres civil ruhás rendőröket állítanak??? Na őket szurkálhatják.
2010. dec. 16. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Be lehetne vezetni ezt a rendszert is, még csak civilben sem kellene lenniük.

Egy a probléma: Ez rengeteg pénzbe kerül, amit a BKV nem mer vállalni. :(

Pedig ha egy hónapig dömpingzerűen ezt csinálnák tutira lenne látszatja a pénztárakban is: A bliccelők a rendőrnek kötelesek odaadni az igazolványt.

2010. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!