Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tipúsú motort kell...

Milyen tipúsú motort kell keressek?

Figyelt kérdés

Első motoromat szeretném megvenni, és szeretnék kérni egy kis segítséget/tanácsot.

Az elképzelés motocross kinézetű amit forgalomba is tudok gyepálni.

Milyen fajtát érdemes nézni? Elsőre nem szeretnék erős motrot de gyengét se. Inkább az arany közép utatt választanám. Fogalmam sincs milyen irányba kellene, szóval szeretném a segítségeteket kérni illetve tanácsaitokat elfogadom.


Egy leendő új motoros



2020. okt. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen jogsid van?
2020. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A2 most nyáron tettem le
2020. okt. 3. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen feltételekkel valami 250-es dual sportot vagy supermotot keresnék. Én szerintem Honda CRF250L-t vennék.
2020. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

suzuki drz-ig elmehetsz szerintem, bár ezeknek most egekben van az ára

crf is jó kezdésnek, yamahánál meg pl wr 250r

2020. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Endurot keresel. Fejből nem vágom, hogy A2-vel mekkora a max megengedett teljesítmény, de lépj be a Képes Motor oldalra, azon belül enduro, beírod a szűkítő keresőbe a teljesítményt, és kiad neked vagy 70 motort, amiből lehet válogatni, tájékozódni.
2020. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


35 kW a max, de azok általában a 650-es túraendúrók ilyesmi kategóriában. Az kezdésnek sok lesz valószínűleg, nyomatékban főleg.

2020. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az oldalon körül nézek. Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. okt. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!